Aktualności

kup bilety online

12. urodziny Och-Teatru

Już za miesiąc będziemy obchodzić 12. urodziny Och-Teatru. Radość jest tym większa, że w tym roku świętować możemy wspólnie z naszymi Widzami. Ponieważ to razem z Państwem od 12 lat tworzymy na Ochocie wyjątkowe miejsce. Za nami wiele wspólnych premier, koncertów, wzruszeń, śmiechu do łez, radości, jubileuszy, pożegnań, sylwestrów, świąt... I miejmy nadzieję, że jeszcze więcej tych chwil przed nami.

Dziękując za ten wspólnie spędzony czas chcielibyśmy zaprosić Państwa na urodzinowy spektakl  8 KOBIET w reż. Adama Sajnuka z Pauliną Chruściel, Izabelą Dąbrowską, Zofią Domalik, Katarzyną Gniewkowską, Emilią Krakowską, Marią Seweryn, Anną Smołowik i Weroniką Warchoł już 17 stycznia o godz. 19:30. Bezpłatne zaproszenia dla naszych Widzów wydawane będą zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami (Rozporządzenie Rady Ministrów z dn. 14 grudnia 2021r.) w kasie Och-Teatru 10 stycznia 2022 roku od godz. 10:00. W związku z tym 30% zaproszeń zostanie wydanych bez konieczności okazywania Unijnego Certyfikat COVID, a pozostałe 70% zaproszeń przeznaczonych zostanie dla widzów, którzy okażą w kasie ważny Unijny Certyfikat COVID. Prosimy zatem o zabranie certyfikatu i okazanie go w kasie teatru osobie wydającej bezpłatne zaproszenie. Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwa bilety. Na spektakl nie obowiązują rezerwacje.

Kierując się troską o zdrowie Państwa i naszych artystów, przypominamy, że w teatrach nadal obowiązuje pełny rygor sanitarny (zasady bezpieczeństwa sanitarnego), a pracownicy obsługi widowni dokonują wszelkich starań, by zapewnić naszym Widzom bezpieczeństwo. Prosimy także o zachowanie ostrożności i dystansu podczas odbierania zaproszeń na spektakl urodzinowy. 

Dziękujemy za te wspólnie spędzone 12 lat!

Fot. Katarzyna Kural-Sadowska

 

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

billenium

Doradca
prawny
teatrów

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

PARTNER
OCH-TEATRU

maxfilm

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

mkidn

PREMIERY W 2022 ROKU
DOFINANSOWANE PRZEZ

miasto-Warszawa resize

PATRONI MEDIALNI

new winieta spis 2rgb Logo poziom kolor gazeta-wyborcza-logo warszawa wyborcza pl do-sieci 1911401-GAZETA-LOGO-CMYK2
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X