kup bilety online

Bilety dla dwojga, karnety, bilety otwarte

Gorąco polecamy Państwu bilety dla dwojga, karnety oraz bilety otwarte. To doskonały prezent na wszystkie okazje – święta, rocznice, czy urodziny. Szczególnie w okresie świątecznym warto pomyśleć o podarowaniu bliskim czegoś niebanalnego, szczególnego, a jednocześnie dostosowanego do indywidualnych potrzeb. 

BILET DLA DWOJGA
Doskonałym pomysłem na prezent jest bilet dla dwojga. Umożliwi on obdarowanej osobie obejrzenie wybranego przez nią spektaklu, wraz z osobą towarzyszącą. Bilet dla dwojga należy wymienić w kasie na dwa bilety wstępu na przedstawienie Och-Teatru lub Teatru Polonia. Bilet dla dwojga kosztuje 200 zł i jest ważny 6 miesięcy od daty zakupu.

KARNET
To ciekawa propozycja dla widzów będących częstymi gośćmi w naszych teatrach. Umożliwi on Państwu obejrzenie spektakli w przystępnej cenie. Cena karnetu wynosi 510 zł i upoważnia do wstępu na 6 wybranych spektakli Och-Teatru i Teatru Polonia. Kupony z karnetu należy wymienić w kasie na bilety wstępu; na jedno przedstawienie można wykorzystać maksymalnie 3 kupony. Karnet jest ważny 6 miesięcy od daty zakupu.

BILET OTWARTY
To wspaniała propozycja dla firm poszukujących ciekawego prezentu dla swoich pracowników. Bilet otwarty można wykorzystać na dowolne przedstawienie Och-Teatru lub Teatru Polonia w trakcie 6 miesięcy od daty zakupu. Należy wymienić go w kasie na bilet wstępu. Bilety otwarte można zakupić w liczbie co najmniej 10 sztuk. Cena biletu otwartego: 90 zł (od 10 do 50 sztuk), 85 zł (powyżej 50 sztuk).

Bilety dla dwojga, karnety i bilety otwarte nie obowiązują na spektakl 32 OMDLENIA i ICH CZWORO oraz na wydarzenia gościnne.

Bilety dla dwojga, karnety i bilety otwarte można kupić w naszych kasach: tel. 22 622 21 32 lub 22 589 52 00 oraz online w sklepie internetowym: sklep.fundacjakj.pl

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Partner
Och-Teatru

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2019 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni