kup bilety online

Kontakt

OCH-TEATR
ul. Grójecka 65
02-094 Warszawa

Kasa biletowa czynna:
poniedziałek–sobota: 10:00–19:00 (lub do rozpoczęcia spektaklu)
niedziela: 12:00–19:00 (lub do rozpoczęcia spektaklu)
przerwa: 15:00–15:30
tel. 22 589 52 00
bilety@ochteatr.com.pl

Biuro Obsługi Widza: 
(sprzedaż grupowa, współpraca z firmami)
Tomasz Harlejczyk, Aleksandra Walasiak
czynne od poniedziałku do piątku 10:00–18:00
tel. 22 589 52 05, 22 622 21 32
bow@teatrpolonia.pl   

Biuro Teatru:
czynne od poniedziałku do piątku 9:00–17:00
tel. 22 589 52 02
fax 22 589 52 06
info@ochteatr.com.pl

Prezes Fundacji:
Krystyna Janda

Asystent Krystyny Jandy:
Maciej Łysakowski
tel. 660 582 777
agencjakj@gmail.com

Dyrektor Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury:
Alicja Przerazińska
a.przerazinska@ochteatr.com.pl

Kontroler finansowy:
Aleksander Szafrański
tel. 22 621 61 41
a.szafranski@teatrpolonia.pl

Organizacja Teatru:
Barbara Bogucka
tel. 22 589 52 03
b.bogucka@ochteatr.com.pl

Wynajem powierzchni teatralnej/spektakle na wyłączność:
Anna Janda
tel. 22 589 52 02
tel. 609 501 240
wynajmy@teatrpolonia.pl 

Koordynacja pracy artystycznej:

Adam Kasjaniuk
tel. 796 433 866
koordynacja@teatrpolonia.pl

Maciej Łysakowski
tel. 660 582 777
koordynacja@teatrpolonia.pl

Public Relations i komunikacja:
Klaudyna Desperat
tel. 881 656 676
k.desperat@teatrpolonia.pl

Marketing i komunikacja:
Agnieszka Kubaś
tel. 505 593 789
a.kubas@teatrpolonia.pl

Impresariat Teatru:
Iwona Gradkowska-Kosmala
(urlop rodzicielski do 5 października 2019)
i.gradkowska@teatrpolonia.pl

Kamila Mackiewicz
tel. 668 361 672
k.mackiewicz@teatrpolonia.pl

Towarzystwo Przyjaciół Teatru Polonia i Och-Teatru:
Maciej Łysakowski
tel. 660 582 777
towarzystwo@teatrpolonia.pl

Opiekę nad bileterami sprawuje firma Amaristo - obsługa wydarzeń artystycznych.

Kierownik Obsługi Widowni:
Krzysztof Wołyniec
tel. 505 466 680
krzysztof.wolyniec@amaristo.pl

Producenci wykonawczy:
Marta Kloc
tel. 504 275 576
m.kloc@teatrpolonia.pl

Jan Malawski
tel. 696 895 503
j.malawski@ochteatr.com.pl

Klaudia Błazik
tel. 508 257 638
k.blazik@ochteatr.com.pl

NR KONTA BANKOWEGO
Fundacja Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury
ul. Marszałkowska 56
00-545 Warszawa

92 1020 1156 0000 7502 0052 3761

NR KONTA DO WPŁAT ZA BILETY:
59 1020 1156 0000 7602 0114 8501

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Partner
Och-Teatru

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2019 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni