kup bilety online

Kontakt

OCH-TEATR
ul. Grójecka 65
02-094 Warszawa

Kasa biletowa czynna:
poniedziałek – sobota: 10:00 – 19:00 (lub do rozpoczęcia spektaklu)
niedziela: 12:00 – 19:00 (lub do rozpoczęcia spektaklu)
w soboty i niedziele przerwa: 15:00 – 15:30
tel. 22 589 52 00 
bilety@ochteatr.com.pl

Biuro Obsługi Widza:
(sprzedaż grupowa, współpraca z firmami)
Natalia Chodań, Tomasz Harlejczyk
czynne od poniedziałku do piątku 9:00 – 17:00
tel. 22 621 61 41 w. 3
bow@teatrpolonia.pl

Biuro Teatru:
czynne od poniedziałku do piątku 9:00 – 17:00
tel. 22 589 52 02
fax 22 589 52 06
info@ochteatr.com.pl

 

Prezes Fundacji:
Krystyna Janda

Asystent Krystyny Jandy:
Maciej Łysakowski
tel. 660 582 777
agencjakj@gmail.com

Dyrektor Teatru Polonia i Och-Teatru:
Katarzyna Błachiewicz-Koryga
tel. 22 621 61 41
k.blachiewicz@teatrpolonia.pl

Kontroler finansowy:
Aleksander Szafrański
tel. 22 621 61 41
a.szafranski@teatrpolonia.pl

Organizacja Teatru:
Barbara Bogucka
tel. 22 589 52 03
b.bogucka@ochteatr.com.pl

Wynajem powierzchni teatralnej/spektakle na wyłączność:
Anna Janda
tel. 22 589 52 02
tel. 609 501 240
wynajmy@teatrpolonia.pl 

Koordynacja pracy artystycznej:
Michał Kołodziej
tel. 664 538 469
koordynacja@teatrpolonia.pl

Anna Popławska
tel. 22 621 61 41
a.poplawska@ochteatr.com.pl

Public Relations i komunikacja:
Klaudyna Desperat
tel. 22 621 61 41 
tel. 881 656 676
k.desperat@teatrpolonia.pl

Komunikacja i marketing:
Natalia Chodań
tel. 22 621 61 41
tel. 500 145 115
n.chodan@teatrpolonia.pl

Impresariat Teatru:
Iwona Gradkowska-Kosmala
(urlop macierzyński)
i.gradkowska@teatrpolonia.pl

Kamila Mackiewicz
tel. 668 361 672
k.mackiewicz@teatrpolonia.pl

Marta Kloc
tel. 504 275 576
m.kloc@teatrpolonia.pl

Towarzystwo Przyjaciół Teatru Polonia i Och-Teatru:
Michał Kołodziej
tel. 664 538 469
towarzystwo@teatrpolonia.pl

Opiekę nad bileterami sprawuje firma Amaristo - obsługa wydarzeń artystycznych:
bileterzy@amaristo.pl

Kierownik Obsługi Widowni:
Krzysztof Wołyniec
tel. 505 466 680

Producenci wykonawczy:
Alicja Przerazińska
tel. 696 427 123
a.przerazinska@ochteatr.com.pl

Jan Malawski
tel. 696 895 503
j.malawski@ochteatr.com.pl

NR KONTA BANKOWEGO
Fundacja Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury
ul. Marszałkowska 56
00-545 Warszawa

92 1020 1156 0000 7502 0052 3761

NR KONTA DO WPŁAT ZA BILETY:
59 1020 1156 0000 7602 0114 8501

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Partner
Och-Teatru

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2018 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni