Kontakt

kup bilety online

OCH-TEATR
ul. Grójecka 65
02-094 Warszawa

Kasa biletowa czynna:
poniedziałek-sobota: 10:00-19:00 (lub do rozpoczęcia spektaklu)
niedziela: 12:00-19:00 (lub do rozpoczęcia spektaklu)
przerwa: 15:00-15:30
tel. 22 589 52 00
bilety@ochteatr.com.pl

Biuro Obsługi Widza: 
(sprzedaż grupowa, współpraca z firmami)
Aleksandra Walasiak, Tomasz Harlejczyk
czynne od poniedziałku do piątku 10:00–18:00
tel. 534 887 881, 534 885 889
bow@teatrpolonia.pl   

Biuro teatru:
czynne od poniedziałku do piątku 9:00–17:00
tel. 22 589 52 02
fax 22 589 52 06
info@ochteatr.com.pl

Prezes Fundacji:

Krystyna Janda
agencjafundacja@gmail.com

Dyrektorka Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury:

Alicja Przerazińska
a.przerazinska@ochteatr.com.pl

Kontroler finansowy:

Aleksander Szafrański
tel. 534 887 889
a.szafranski@teatrpolonia.pl

Specjalistka ds. księgowo-płacowych:

Barbara Łotocka
tel. 535 884 889
b.lotocka@teatrpolonia.pl

Organizacja pracy teatru:

Jolanta Bielasta
tel. 22 621 61 41
info@teatrpolonia.pl

Wynajem powierzchni teatralnej/spektakle na wyłączność:

Kinga Smolińska
tel. 22 589 52 02
tel. 534 887 880
wynajmy@teatrpolonia.pl 

Koordynacja pracy artystycznej:

Ewa Ratkowska
tel. 530 881 885
e.ratkowska@teatrpolonia.pl

Zuzanna Szostek - Asystentka ds. koordynacji artystycznej i impresariatu
z.szostek@ochteatr.com.pl

PR i komunikacja:

Jacek Rakowiecki
tel. 506 208 569
j.rakowiecki@teatrpolonia.pl

Marketing i komunikacja:

Edyta Bach
tel. 501 232 302
e.bach@teatrpolonia.pl

Asystentka działu komunikacji:

Kinga Smolińska
tel. 534 887 880
k.smolinska@ochteatr.com.pl

Impresariat:

Iwona Gradkowska-Kosmala  (urlop macierzyński)
tel. 576 880 887
i.gradkowska@teatrpolonia.pl

Klaudia Błazik
tel. 534 884 880
k.blazik@teatrpolonia.pl

Zuzanna Szostek - Asystentka ds. koordynacji artystycznej i impresariatu
z.szostek@ochteatr.com.pl

Producenci wykonawczy:

Klaudia Błazik
tel. 534 884 880
k.blazik@teatrpolonia.pl

Magda Kłosińska
tel. 796 887 889
m.klosinska@teatrpolonia.pl

Cezary Margiela
c.margiela@ochteatr.com.pl

Rafał Rossa
r.rossa@teatrpolonia.pl

Towarzystwo Przyjaciół Teatru Polonia i Och-Teatru:

Tomasz Harlejczyk
tel. 534 885 889
towarzystwo@teatrpolonia.pl

Opiekę nad bileterami sprawuje firma Amaristo - obsługa wydarzeń artystycznych.

Kierownik Obsługi Widowni:

Krzysztof Wołyniec
tel. 505 466 680
krzysztof.wolyniec@amaristo.pl

NR KONTA BANKOWEGO:
Fundacja Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury
ul. Marszałkowska 56
00-545 Warszawa

92 1020 1156 0000 7502 0052 3761

NR KONTA DO WPŁAT ZA BILETY:
59 1020 1156 0000 7602 0114 8501

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

billenium

Doradca
prawny
teatrów

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

PARTNER
OCH-TEATRU

maxfilm

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

mkidn

PREMIERY W 2022 ROKU
DOFINANSOWANE PRZEZ

miasto-Warszawa resize

PATRONI MEDIALNI

new winieta spis 2rgb Logo poziom kolor gazeta-wyborcza-logo warszawa wyborcza pl do-sieci 1911401-GAZETA-LOGO-CMYK2
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X