Aktualności

kup bilety online

Program #KlasaWWarszawie także w 2020 roku

Szanowni Państwo,

w 2019 roku Prezydent m.st. Warszawy wprowadził program #WarszawaDlaUcznia. Jeden z jego punktów – „Klasa w Warszawie. Warszawa z klasą” – to dofinansowanie w wysokości 100 złotych rocznie dla stołecznych uczniów na wyjścia do instytucji kultury, nauki, sportu i rekreacji. Celem projektu jest stworzenie możliwości uczestnictwa w kulturze i sporcie uczniom szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych.

Na początu stycznia 2020 roku poinformowano, że Program #KlasaWWarszawie będzie kontynuowany także w 2020 roku. Przypominamy zatem naszym Widzom o propozycjach repertuarowych Teatru Polonia i Och-Teatru, szczególnie intresujących dla widzów szkolnych.

Wśród rekomendowanych spektakli znajdują się zabawne DZIEŁA WSZYSTKIE SZEKSPIRA (W NIECO SKRÓCONEJ WERSJI), ICH CZWORO Gabrieli Zapolskiej, PAN JOWIALSKI oraz ZEMSTA Aleksandra Fredry, wzruszające i ważne STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW, ZAPISKI Z WYGNANIA o emigracji marcowej oraz przejmująca historia z okresu polskiego komunizmu ŻEBY NIE BYŁO ŚLADÓW.

Niezależnie, raz w miesiącu proponujemy także weekendowe warsztaty teatralne MÓWIMY! Są one wyjątkową propozycją dla młodzieży szkolnej w wieku 13–17 lat, podczas których uczniowie nauczą się, jak mówić poprawnie i wyraźnie.

W celu pobrania informatora prosimy kliknąć tutaj.

Serdecznie pozdrawiamy!

 

 

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
prawny
teatrów

PARTNER
OCH-TEATRU

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ

PATRONI MEDIALNI

Z OSTATNIEJ CHWILI !
X