kup bilety online

Spektakl

warsztaty teatralne

MÓWIMY!


MÓWIMY! - warsztaty teatralne dla młodzieży szkolnej w wieku 13-17 lat

Prowadzenie: Maciej Łysakowski

Mówimy o...  tym, co nas interesuje
Mówimy, że... mamy marzenia
Mówimy, co... chcemy powiedzieć
Mówimy, żeby... nas słyszano i rozumiano
Mówimy, bo... mamy coś do powiedzenia

Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się, jak mówić poprawnie i wyraźnie – do drugiej osoby, do nauczycieli, na forum klasy lub większej grupy. Będziemy uczyć się, jak przygotować się do wystąpień publicznych – np. na szkolnej akademii, przy ognisku, w konkursie recytatorskim.

Zajęcia składają się z lekkiej rozgrzewki aparatu mowy i całego ciała oraz z pracy z oddechem, głosem i tekstem (proza, wiersz).

Na warsztaty należy przynieść: luźny strój do ćwiczeń, matę, butelkę wody mineralnej, materiały do pisania, ulubiony tekst (proza, wiersz).

Warsztaty trwają od 11:00 do 14:00.

Bilety: 50 PLN od osoby, do kupienia w kasach i na stronach internetowych www.ochteatr.com.pl i www.teatrpolonia.pl. Sprzedaż biletów kończy się dzień przed planowanymi warsztatami. Liczba miejsc ograniczona.

Maciej Łysakowski – absolwent PWST we Wrocławiu oraz niemieckiej szkoły teatralnej SCHAUSPIELSCHULE REDUTA BERLIN, założonej i prowadzonej przez Teresę Nawrot – związanej przez 13 lat z Teatrem Laboratorium Jerzego Grotowskiego. Wykładał „Metodę Grotowskiego” w PWST we Wrocławiu, Berlinie, Halle nad Saale i Siegburgu. W pracy pedagogicznej łączy „metodę Grotowskiego” z tradycyjnym systemem kształcenia aktorów „metodą Stanisławskiego” oraz swoim doświadczeniem instruktora jogi Kundalini.

 

Najbliższe spektakle

23 lutego,  niedz., 11:00
Och-Cafe
WARSZTATY TEATRALNE
29 marca,  niedz., 11:00
Och-Cafe
WARSZTATY TEATRALNE

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Partner
Och-Teatru

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni