Aktualności

kup bilety online

Styczeń i luty w Teatrze Polonia i Och-Teatrze

Szanowni Widzowie!

Rok 2020 rozpoczynamy intensywnymi próbami do kolejnych premier. W połowie stycznia w Teatrze Polonia POLICJA. NOC ZATRACENIA na podstawie utworów Sławomira Mrożka i Andrzeja Saramonowicza. W obsadzie spektaklu Katarzyna Kwiatkowska oraz aktorzy Teatru Montownia.

Pierwszą tegoroczną premierą w Och-Teatrze będzie kryminalna zabawa teatralna LILY. Reżyseruje Krystyna Janda i to ją zobaczymy w roli tytułowej. 

Na afiszu sceny przy Grójeckiej ponadto inscenizacje tekstów mistrza farsy Raya Cooneya – spektakle PRZEDSTAWIENIE ŚWIĄTECZNE W SZPITALU ŚW. ANDRZEJA oraz MAYDAY, oba w reżyserii Krystyny Jandy. Obok nich adaptacja innej brytyjskiej sztuki  – PRAPREMIERY DRESZCZOWCA, zabawnej opowieści o perypetiach pewnego amatorskiego teatru. 

Na scenie Och-Cafe-Teatru weekend z Szymonem Majewskim, jego ONE MĄŻ SHOW i MAMINSZYMEK.

Poza tym w obu teatrach spektakle z muzyką na żywo w wykonaniu zespołu pod kierownictwem Mateusza Dębskiego. W Teatrze Polonia ALMODOVARIA ze wspaniałą Anną Sroką-Hryń w roli Agrado (także 14 lutego w Walentynki!), w Och-Teatrze – kolejne pokazy musicalu HUŚTAWKA.

25 stycznia wydarzenie specjalne, w Och-Teatrze – WASILEWSKI PLAYS WAJDA – koncert w wykonaniu Marcin Wasilewski Trio, a 24 lutego w Teatrze Polonia coroczny charytatywny koncert pogodny, tym razem pod tytułem NO BO TY SIĘ BOISZ MYSZY

W styczniu świętujemy kolejne urodziny Och-Teatru – jubileuszowe, dziesiąte! Zgodnie z naszą tradycją obdarujemy Państwa zaproszeniami, w tym roku na spektakl MARIA CALLAS. MASTER CLASS z Krystyną Jandą w roli tytułowej.

Serdecznie zapraszamy

Pełny repertuar: styczeń 2020 | luty 2020

Serdecznie zapraszamy!

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
prawny
teatrów

PARTNER
OCH-TEATRU

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ

PATRONI MEDIALNI

Z OSTATNIEJ CHWILI !
X