Aktualności

kup bilety online

Sierpień w Och-Teatrze

Drugi miesiąc wakacji w Och-Teatrze zapowiada się bardzo ciekawie. Pracujemy jeszcze intensywniej niż zwykle!

Zaczynamy 1 sierpnia o godz. 17:00 spektaklem LAMENT NA PLACU KONSTYTUCJI na scenie Och-Grójecka 65. Na plenerowe spektakle zapraszamy codziennie od 1 do 25 sierpnia (z wyłączeniem 15 sierpnia). W sumie pokazanych zostanie 26 przedstawień, wśród nich propozycje dla dorosłych i dla dzieci. Zagramy lubiane tytuły dla dorosłych LAMENT NA PLACU KONSTYTUCJIZWIĄZEK OTWARTYFLAMENCO NAMIĘTNIE oraz spektakle dla dzieci i młodzieży – JAŚ I MAŁGOSIA i 2 000 000 KROKÓW. Rodziców z dziećmi w wieku 1–3 lat zapraszamy serdecznie na nieprezentowany dotąd w Warszawie spektakl Teatru Lalek „Pleciuga” w Szczecinie – PRZEBIERANKI.

Z kolei 1 sierpnia o 19:30 zapraszamy do siedziby teatru na wyjątkowo ważny tytuł – PAMIĘTNIK Z POWSTANIA WARSZAWSKIEGO na podstawie tekstu Mirona Białoszewskiego w wykonaniu Krystyny Jandy oraz śpiewaków i muzyków pod kierownictwem Jerzego Satanowskiego. W ten sposób uczcimy 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. 

W  sierpniu  na  scenie  Och‑Teatru  będziemy  świętować  setny  spektakl PRAPREMIERY DRESZCZOWCA oraz żegnać przedstawienie KTO NAS ODWIEDZI w reżyserii Cezarego Tomaszewskiego z wybitnymi kreacjami Jadwigi Jankowskiej‑Cieślak oraz Jana Peszka.

Na afiszu również pokazy spektakli premierowych z minionego sezonu – STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW, MAMINSZYMEK i 8 KOBIET. Nieustannie gramy nasze komedie i farsy – będzie można zobaczyć m.in.: TRZEBA ZABIĆ STARSZĄ PANIĄ o zmaganiach opryszków z pewną wyjątkową melomanką (w roli głównej Barbara Krafftówna), WEEKEND Z R. w reżyserii Krystyny Jandy, grane z powodzeniem na Broadwayu i w Londynie przedstawienie CASA VALENTINA oraz LEKCJE STEPOWANIA – komedię z wątkami obyczajowymi i dużą dawką tańca. 

Zapraszamy również do Teatru Polonia – w sierpniu będzie można zobaczyć premiery z mijającego sezonu 2019/20: MÓJ PIERWSZY RAZ, BOŻE MÓJ!, ALMODOVARIĘ oraz WANIĘ SONIĘ, MASZĘ I SPIKE’A. Poza tym na afiszu ważny i aktualny spektakl o tolerancji MATKI I SYNOWIE czy KONSTELACJE z Marią Seweryn i Grzegorzem Małeckim. 

Bilety na wszystkie spektakle z repertuaru dostępne są online na stronach obu teatrów oraz w kasach biletowych, czynnych od poniedziałku do soboty w godz. 10:00-19:00, a w niedziele od godz. 12:00 (tel. 22 622 21 32 lub 22 589 52 00, bilety@teatrpolonia.pl lub bilety@ochteatr.com.pl). Pełny repertuar dostępny jest na stronach www: www.teatrpolonia.pl i www.ochteatr.com.pl.

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

billenium

Doradca
prawny
teatrów

cms

PARTNER
OCH-TEATRU

maxfilm

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

mkidn

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ

miasto-Warszawa resize

PATRONI MEDIALNI

radioKolor gazeta-wyborcza-logo warszawa wyborcza pl do-sieci cjg24-mobile 1911401-GAZETA-LOGO-CMYK2 uroda
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X