kup bilety online

Kontakt

ul. Grójecka 65
02-094 Warszawa

Kasa biletowa czynna:
poniedziałek - sobota: 10:00 - 19:00 (lub do rozpoczęcia spektaklu)
niedziela: 12:00 - 19:00 (lub do rozpoczęcia spektaklu)
w soboty i niedziele
przerwa: 15:00 - 15:30
tel: 22 589 52 00 
bilety@ochteatr.com.pl

Biuro Obsługi Widza:
(sprzedaż grupowa, współpraca z firmami)
Natalia Chodań
czynne od poniedziałku do piątku 9:00 - 17:00
tel. 22 621 61 41 w. 3
bow@teatrpolonia.pl

Biuro Teatru:
czynne od poniedziałku do piątku 9:00 - 17:00
tel: 22 589 52 02
fax: 22 589 52 06
info@ochteatr.com.pl

Informujemy, że nie odsyłamy przesłanych nam sztuk teatralnych i zastrzegamy sobie prawo do niekontaktowania się z autorami sztuk, których nie planujemy włączyć do naszego repertuaru.

W sprawach zawodowych Krystyny Jandy, niezwiązanych bezpośrednio z teatrem prosimy pisać
na adres agencjakj@gmail.com lub dzwonić do Macieja Łysakowskiego, tel. 660 582 777.

Prezes Fundacji:
Krystyna Janda

Dyrektor Teatru Polonia i Och-Teatru:
Katarzyna Błachiewicz-Koryga
tel. 22 621 61 41
k.blachiewicz@teatrpolonia.pl

Kontroler finansowy:
Aleksander Szafrański
tel. 22 621 61 41
a.szafranski@teatrpolonia.pl

Organizacja Teatru:
Barbara Bogucka
tel. 22 589 52 03
b.bogucka@ochteatr.com.pl

Asystentka Biura Teatru Polonia i Och-Teatru:
Anna Popławska
tel. 22 621 61 41
a.poplawska@ochteatr.com.pl

Koordynacja pracy artystycznej:
Michał Kołodziej
GSM: 664 538 469
koordynacja@teatrpolonia.pl

Public Relations:
Józefina Bartyzel
tel. 22 621 61 41
GSM: 695 492 970
j.bartyzel@teatrpolonia.pl

Komunikacja i marketing:
Natalia Chodań
tel. 22 621 61 41
GSM: 500 145 115
n.chodan@teatrpolonia.pl

Impresariat Teatru:
Iwona Gradkowska-Kosmala
GSM: 609 062 817
i.gradkowska@teatrpolonia.pl

Towarzystwo Przyjaciół Teatru Polonia i Och-Teatru:
Michał Kołodziej
GSM: 664 538 469
towarzystwo@teatrpolonia.pl

Kierownik Obsługi Widowni:
Anita Laskowska
GSM: 695 892 796
a.laskowska@teatrpolonia.pl

Producenci wykonawczy:
Alicja Przerazińska
GSM 696 427 123
a.przerazinska@ochteatr.com.pl

Jan Malawski
GSM 696 895 503
j.malawski@ochteatr.com.pl

W sprawie wynajmów Teatru Polonia i Och-Teatru prosimy pisać na adres:
wynajmy@teatrpolonia.pl

 

NR KONTA BANKOWEGO

Fundacja Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury
ul. Marszałkowska 56
00-545 Warszawa

 

92 1020 1156 0000 7502 0052 3761

NOWY NR KONTA DO WPŁAT ZA BILETY
59 1020 1156 0000 7602 0114 8501

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Partner
Och-Teatru

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2017 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni