kup bilety online

Dołóż się do fotela

Szanowni Widzowie,

w maju 2015 r. poprosiliśmy Państwa o pomoc w wymianie rozpadających się już foteli na widowni Och-Teatru. W zamian za pokrycie części kosztów zaproponowaliśmy Państwu tabliczki honorujące fundatorów oraz udział w specjalnym, przedpremierowym spektaklu „Maria Callas. Master Class”.

Nie pierwszy raz Państwo, nasi Widzowie, pomogliście nam. Udało nam się wymienić wszystkie fotele na nowe, piękne i przede wszystkim, zapewniające komfort oglądania spektakli, a każdy z nich ma dziś tabliczkę z nazwiskiem fundatora. Jest nam z tego powodu niezwykle miło. Serdecznie Państwu dziękujemy.

Z poważaniem,

                                                              Krystyna Janda i Fundacja Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury

Poniżej lista kupionych foteli wraz z nazwiskami darczyńców. Jeszcze raz bardzo Państwu dziękujemy.

A: 1 Zula Jabiry-Zieniewicz
A: 2 Krzysztof Zieniewicz
A: 3 Katarzyna Parcia i pies Suzinek
A: 4 Małgorzata Sural
A: 5 Sural Nieruchomości, www.sural.pl
A: 6 Elżbieta Jędrzejewska
A: 7 Ernest Jędrzejewski
A: 8 Jerzy Karwowski
A: 9-13 Krystyna Janda
A: 14 Adam Kłosiński
A: 15 Andrzej Kłosiński
A: 16 Anna Janda
A: 17 Zdzisława Janda
A: 18 Fryderyk Pawłowski
A: 19 Marzena Bugla
A: 20 Marzena Łypaczewska
A: 21 Tatiana Słowańska
A: 22 Halina Zarzycka
A: 23 Monika Spinek
A: 24 Andrzej Spinek
 
B: 1 Lidia Artiomowa
B: 2 Łukasz Ulatowski
B: 3 Ewa Szymala
B: 4 Daniela i Rafał Bartmińscy
B: 5 Aneta Domarańczyk
B: 6 Marta Kuligowska
B: 7 Paweł Hoffman  
B: 8 Katarzyna i Andrzej Seweryn
B: 9 Katarzyna i Andrzej Seweryn
B: 10 Danuta Grzondziel
B: 11 Krystian Grzondziel
B: 12 Fundator anonimowy
B: 13 Robert Kępka
B: 14 Katarzyna Gniewkowska
B: 15 Magda Cielecka
B: 16 Katarzyna Żak
B: 17 Cezary Żak
B: 18 Karolina Nowakowska
B: 19 Magdalena Grycan
B: 20 Piotr Proczek
B: 21 Monika Dziadkowiec
B: 22 Jan Cichoń
B: 23 Kaja Kwaśniewska, www.kaja-kwasniewska.pl
B: 24 Małgorzata Cel
B: 25 Jarosław Cel
B: 26 Marek Sieradzki 
 
C: 1 ku pamięci Ireny i Edmunda Barancewiczów
C: 2 Marta Traczewska 
C: 3 Marlena Krohn
C: 4 Małgosia Markiewicz
C: 5 B.M.K. Kropielniccy
C: 6 Ilona Łepkowska
C: 7 Stanisława Nastalska 
C: 8 K.J. Jaworscy
C: 9 Dorota Sołtysiak-Skórczyńska
C: 10 dr Magdalena Łopuszyńska „BELLA”
C: 11 dr Jacek Łopuszyński „WILDENT”
C: 12 Armen Mekhakyan
C: 13 Teresa Hutsch
C: 14 Alek Hutsch
C: 15 Ola Nowotarska & Krzysiek Skóra
C: 16 Hanna Łukaszewicz
C: 17 Fundator anonimowy
C: 18 Aldona Długokięcka-Kałuża
C: 19 Grażyna Martynkin
C: 20 Grażyna Klajn-Zienkiewicz
C: 21 Ewa & Andrzej Rubik
C: 22 Anja Rubik
C: 23 Aleksandra Domańska
C: 24 Joanna Bukała
C: 25 Danuta Dziadek
 
D: 1 Weronika Helena Woźniak
D: 2 Iwona Pióro-Bończa 
D: 3 Arkadiusz Kośmider
D: 4 Rafał Mohr
D: 5 Kinga Radowiecka
D: 6 Damian Błażejczyk
D: 7 Zbigniew Marcinek
D: 8 Fundator anonimowy
D: 9 Andrzej Przeradzki
D: 10 Magda Umer
D: 11 Agnieszka Zięba
D: 12 Wojciech Walkusz
D: 13-17 Miesięcznik Uroda Życia
D: 18 Maria Czernik
D: 19 Marek Czernik
D: 20 Trichomed Julitta Siemiatkowska
D: 21 Dominika Górzyńska @Dom_Tor
D: 22 Laura Łącz
D: 23 Małgorzata Klara
D: 24 Dla Bogdana Buczka
 
E: 1 Marianna Sadkowska 
E: 2 Czesław Sadkowski, www.sadkowskiiwspolnicy.pl
E: 3 Śpiewak & Matyja
E: 4 Śpiewak & Matyja
E: 5 Derek Kelly  
E: 6 Joanna Kelly
E: 7 Fundator Anonimowy
E: 8 Justyna Dolińska
E: 9 Izabela Janiak - Pracownia Piernikowa ISABELL
E: 10 Mariusz Słowiński
E: 11 Miśkiewicz Design
E: 12 Fundator anonimowy
E: 13 Agata Skopp
E: 14 Barbara Trochimiuk
E: 15 Rodzina Tokarczyk
E: 16-19 Dealer BMW Olszowiec
E: 20 Yoko Hasegawa
E: 21 Elise Rynski
E: 22 Ewa i Mścisław Śrutek
E: 23 Czesława, Irena, Halina Hałasowskie
 
F: 1 Stanisław Walawski
F: 2 Maria Aleksandrow
F: 3 Beata Narloch
F: 4 Anna Narloch-Medek, www.npo.or.at
F: 5 Agnieszka
F: 6 i 7 Teresa, Jakub i Piotr Wojtkiewicz
F: 8 M.S.P. Ziuzia
F: 9 i 10 Katarzyna Szustow
F: 11 dr Ludmiła Bielicka
F: 12 dr Michał Bielicki
F: 13-22 Fundator anonimowy
 
G: 1 A&T Stomatologia Dr n. med. Aleksandra Hilt
G: 2 Małgorzata Kubiak „DITTO” Solec Kujawski
G: 3 Michalina
G: 4 i 5 www.chromadruk.pl 
G: 6 Joanna Wiecińska
G: 7 i 8  Monika Sjoholm
G: 9 i 10 Sven Sjoholm
G: 11 i 12 Henrik Sjoholm
G: 13 Jarosław Śliwiński
G: 14 Amelia Śliwińska
G: 15 TiXER www.tixer.pl
G: 16 SOLLUS ww.sollus.pl
G: 17 Danuta Satora
G: 18 Artur Satora
G: 19 ADIT Elżbieta Manthey
G: 20 Aro Korol
G: 21 Barbara Nowobilska
 
H: 1 Tadeusz Chudecki
H: 2 Justyna Chudecka
H: 3 SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
H: 4 Dr Izabela i Dr Zygmunt Bieliccy
H: 5 Zinaida i Aleksander Jarymowicz
H: 6 Danuta Nowicka
H: 7 Michał Nowicki
H: 8 Basia Szawłowska i Kot J.D.
H: 9 Agnieszka Jastrzębska
H: 10 Olga Muskała
H: 11 Czesław Pragłowski
H: 12 Elżbieta Pragłowska
H: 13 Małgosia i Karolina Ciszeckie 
H: 14 Izabela Dąbrowska
H: 15 Katarzyna Łuszczyk
H: 16 Henryk Niebudek
H: 17 Fundator anonimowy
H: 18 Mateusz Damięcki
H: 19 Justyna Skowrońska i Szymon Topolewski
 
I: 1 Agnieszka Kocańda i Kasia Witwicka 
I: 2 Jolanta Pastor
I: 3 Janusz Rudzisz i Władysław Sarliński
I: 4 Roman Jelonek
I: 5 Danuta Świerczyńska-Jelonek 
I: 6 Grażyna Mazurowska
I: 7 Chris Schittulli
I: 8 Maria Schittulli
I: 9 Monika Jamka
I: 10-12 Fundator anonimowy
I: 13 Piotr Bieńkowski BIO-KOSMETYKA Wrocław www.babor.pl
I: 14 Leszek Skórczyński BIO-KOSMETYKA Wrocław www.babor.pl
I: 15 Bożena Bieńkowska BIO-KOSMETYKA Wrocław www.babor.pl
I: 16 Janina Skórczyńska BIO-KOSMETYKA Wrocław www.babor.pl
I: 17 Firma BABOR z Akwizgranu 
I: 18 Teatr Ludzi Niepełnosprawnych  www.teatroterapia.lublin.pl
 
J: 1 Mel Baranowska
J: 2 Zuzanna Janin
J: 3 Maria Anto
J: 4 Nelly Egiersdorff
J: 5 Natalia Rosińska
J: 6 C. ULRICH założone w 1805 roku w Warszawie S.A.
J: 7 Maria Lewandowicz
J: 8 Elżbieta Lipska
J: 9 Kasia Kamińska
J: 10 Radek Kamiński
J: 11 Fundator anonimowy
J: 12 Anna Leśniak-Kapełuś
J: 13 Axi Immo Group, www.axiimmo.com 
J: 14 Edward Kłosiński
J: 15 Edward Kłosiński
J: 16 Lena Jaworska
J: 17 Jadzia Jaworska

1: 1 i 2 Lidia, Marek i Michał Kowalik
1: 3 Anna Kozicka
1: 4 Maciej Kozicki
1: 5 i 6 Butik EM cashmere
1: 7 BCC - Business Centre Club
1: 8 BCC - Business Centre Club
1: 9 Marek Goliszewski
1: 10 Marek Goliszewski
1: 11 Adam Abramczyk
1: 12 Bartosz Szmit
1: 13 Ewa Wojtanowicz
1: 14 Drukarnia Empir, www.empir.poznan.pl
1: 15 Małgorzata Bogdańska
1: 16 Marek Koterski
1: 17 Iwona Jedwabińska
1: 18 Marek Jedwabiński
1: 19 Magda Stawska
1: 20 Ewa Sobkowicz
1: 21 Witold Sadowy
1: 22 Jarosław Cybulski
1: 23 Ewa Cybulska
1: 24 Teatr Montownia

 
2: 1 Maja Boss
2: 2 Sławomir Boss
2: 3 Altkom Akademia S.A.
2: 4 Altkom Akademia S.A.
2: 5 Altkom Akademia S.A.
2: 6 Renata Czaplińska
2: 7 Firma ReConsulting
2: 8 Ola Nowak
2: 9 Zbyszek Nowak
2: 10 Fundator anonimowy
2: 11 Fundator anonimowy
2: 12 Barbara Westerlund
2: 13 Maciej Łysakowski
2: 14 i 15 www.inverter.com.pl
2: 16 Agata Megger
2: 17 Hanna Więckowska
2: 18 Sławomir Więckowski
2: 19 Łukasz Wiśniewski
2: 20 Firma Korn Ferry
2: 21 Ewa Frankiewicz-Koy
2: 22 Galeria „Domek Mauretański”
2: 23 Teresa Parciak
2: 24 Jan Parciak
2: 25 Iwona Jagłowska
2: 26 Krystyna Górniak
 
3: 1 Beata Barciś
3: 2 Artur Barciś
3: 3 Justyna Kaczmarek
3: 4 Michał Kaczmarek
3: 5 Paweł Nawalski, Pracownia Fryzjerska CUT MISSION, www.facebook.com/cutmission
3: 6 Dawid Machnik
3: 7 Karina van der Tuin
3: 8 Bogdan Dmowski z Wuppertallu - recytator, interpretator poezji polskiej
3: 9 Anna M. Czarnecka i Małgorzata Solak
3: 10 Marcella Putowski
3: 11 Maciej M. Putowski
3: 12 Firma „Omegga”
3: 13 Mirosław Jakubiak
3: 14 Firma Full Maszyny Budowlane
3: 15 Barbara Bogucka
3: 16 Andrzej Bogucki
3: 17 Janusz Bąk
3: 18 Sławomir G. Matyszczuk
3: 19 Joanna Jezior-Sojka 
3: 20 Julia Sojka
3: 21 www.galeria8mila.com
3: 22 Henryk Wagner, www.wykladzinywapol.pl
3: 23 Kancelaria Radcy Prawnego Violetta Micorek
3: 24 Konrad Przedpełski
3: 25 Krzysztof Fikus
 
4: 1 Gazeta Co Jest Grane
4: 2 ag / ac
4: 3 ag / ac
4: 4 Dorota i Wojciech Wojdakowie
4: 5 Marek Poddany
4: 6 Małgorzata Poddana
4: 7 Anna Buczek
4: 8 Tadeusz Buczek
4: 9 Groszek&Rózia
4: 10 Rózia & Groszek
4: 11 i 12 Wojciech Dąbek
4: 13 Fundacja Artystów Weteranów Scen Polskich
4: 14 Kawiarnie AMARISTO 
4: 15 Fundator anonimowy
4: 16 Małgorzata Burzyńska-Keller
4: 17 G. Anna Bisping
4: 18 Monika Jurzak
4: 19-21 Gmina Starachowice
4: 22 Fundator anonimowy
4: 23 Fundator anonimowy
4: 24 Gazeta Co Jest Grane
 
5: 1 E-W-A
5: 2 AqS
5: 3 Jagna Domalewska c. Gosi i Radka 
5: 4 Kot, Futrzak i Tomcio
5: 5 Jastrząb Post
5: 6 Ukochana Mama Sława Marciniak
5: 7 Barbara Dunin-Mieczyńska
5: 9 Ppłk lek Rafał „Snake” Wójcik
5: 8 Hanna Makowska
5: 10 Małgorzata Sztejter
5: 11-15 Kancelaria CMS
5: 16 Tomasz Karwat, Technical Management Karwat & Associates
5: 17 Beata Karwat, Akademia Umiejętności Inżynierskich
5: 18 Agnieszka Jakubiak 
5: 19 Paweł Badurak
5: 20 Janusz Matloch
5: 21 Monika Viki Jaworska
5: 22 Tomasz Aleksander Kluska
5: 23 Anna Matan

6: 1 Anna Dębek 
6: 2 Dorota Bętkowska
6: 3 Andrzej Bętkowki
6: 4 KNOCK KNOCK ACTORS
6: 5 Małgorzata Foremniak
6: 6 Skrawek Nieba - Łeba
6: 7 JUAN SORIANO in memoriam
6: 8 JUAN SORIANO in memoriam
6: 9 Michał Nalewski
6: 10 Małgorzata i Krzysztof Telega
6: 11 Agnieszka Wiszniowska-Świder
6: 12 Adam Wiszniowski-Świder
6: 13 Zbigniew Świder
6: 14 Monika Piątosa-Kosiorek
6: 15 Krzysztof Opaliński, www.krzysztofopalinski.com
6: 16 Grazia Kołodziejczyk - Artystka Życia
6: 17 Robert Alot
6: 18 backaldrin
6: 19 backaldrin
6: 20 Prof. Marlena Plebańska
6: 21 Barbara Halska 
6: 22 Fundator anonimowy
 
7: 1 MS SMB TEAM 2015
7: 2 Fundator anonimowy
7: 3 APP Packaging, Aneta Peszko
7: 4 Liliana Peszko
7: 5 Elżbieta Jarząbek
7: 6 Leszek Jarząbek
7: 7-16 TOYOTA Marki
7: 17 Meble.pl S.A.
7: 18 Meble.pl S.A.
7: 19 Fundator anonimowy
7: 20 Teresa Piórkowska
7: 21 Dariusz Piórkowski
 
8: 1 Joanna Prażmowska
8: 2 Jakub Prażmowski
8: 3 Anna Czacharowska-Rybkowska
8: 4 Magdalena Koziorowska - Kochanej Mamie. Syn
8: 5 Adam Paweł Koziorowski
8: 6 Anastazja Sitko 
8: 7 Anna Stopka
8: 8 Michał Stopka
8: 9 Gabi Ostrowska
8: 10 Mariańscy Instytut Motoryzacji Zabytkowej
8: 11 Ortofan Clinic
8: 12 Smile Design Clinic
8: 13-16 Radio Zet 
8: 17 Misio Pusio z Toronto
8: 18 Marta Taranda
8: 19 Elżbieta Woźniak 
8: 20 Fundacja Klasa Kobiet
 
9: 1 Marta Fijałkowska z córką Martyną
9: 2 ku pamięci Steni, która bardzo kochała teatr 
9: 3 Hanna Frieske
9: 4 Fundator Anonimowy 
9: 5 Super Mama Ewa Konys
9: 6 Super Mama Krystyna Maciątek 
9: 7 Bartłomiej Witkowski „BART WITKOWSKY SPA WEAR”
9: 8 Rodzina Chodaniów
9: 9 Wanda Pilawska
9: 10 E-LADY.PL Anna Marynowska
9: 11 Bartosz Kaczmarczyk LOYD
9: 12 Ewa Kosek LOYD
9: 13 Igor - PARANIENORMALNI
9: 14 Robert - PARANIENORMALNI
9: 15 Michał - PARANIENORMALNI
9: 16 Rafał - PARANIENORMALNI
9: 17 Babcia Jola
9: 18 Fundator anonimowy
9: 19 Fundator anonimowy
 
10: 1 Fundator anonimowy
10: 2 „DWORZYSKO”, www.dworzysko.pl
10: 3 Małgorzata Małecka 16.09.1995
10: 4 Marek Małecki 16.09.1995
10: 5 GRUV ART, www.gruv-art.com.pl
10: 6 Joanna i Jarosław Skowrońscy
10: 7 Andrzej Tabak
10: 8 Andrzej Tabak
10: 9 Genowefa Dyduch
10: 10 Qulturalni
10: 11-15 Kancelaria CMS
 
11: 1 Kancelaria KONDRAT i Partnerzy, www.kondrat.pl 
11: 2 Krystyna i Mirosław Rozwadowscy
11: 3 Axi Immo Group, www.axiimmo.com 
11: 4 adwokat Joanna Dominowska
11: 5 Agnieszka Szyszkowska
11: 6-8 prof. Kazimierz Wardyn
11: 9 Agnieszka Chwastek
11: 10 Ireneusz Chwastek
11: 11 Joanna Nowak, Sauberr
11: 12 C. ULRICH założone w 1805 roku w Warszawie S.A.
11: 13 C. ULRICH założone w 1805 roku w Warszawie S.A.
11: 14 C. ULRICH założone w 1805 roku w Warszawie S.A.
11: 15 C. ULRICH założone w 1805 roku w Warszawie S.A.
11: 16 C. ULRICH założone w 1805 roku w Warszawie S.A.

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Partner
Och-Teatru

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2017 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni