Aktualności

kup bilety online

Jędrzej Hycnar w roli Neila Perry'ego w STOWARZYSZENIU...

W styczniu 2022 roku do obsady spektaklu STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW w reż. Piotra Ratajczaka dołączy Jędrzej Hycnar, który wcieli się w rolę jednego z uczniów Akademii Weltona, Neila Perry'ego. Pierwszy spektakl z udziałem aktora już 10 stycznia.

Jędrzej Hycnar jest studentem V roku Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Znany z produkcji TVN, m.in.: Zakochani po uszy, Receptura, Żywioły Saszy. Ogień. W serialu Osiecka w reż. Roberta Glińskiego i Michała Rosy wcielił się w postać Marka Hłaski. Za swój debiut w Teatrze Polskiego Radia w słuchowisku Marty Rebzdy Chaja i Chaim. Opowieść o dwóch liściach w reż. Waldemara Modestowicza, otrzymał Nagrodę „Róża” Sekcji Krytyków Teatralnych ZASP oraz nagrodę Teatru Polskiego Radia „Arete 2020” za najlepszy debiut aktorski.

Kontynuuje swoją przygodę z radiem, biorąc udział w kolejnych produkcjach Audioteki: Zbrodnia i kara Fiodora Dostojewskiego, Upadek gigantów Kena Folletta czy Sen o wolnym świecie Łukasza Migury. Mimo młodego wieku ma na swoim koncie wiele ról dubbingowych (m.in.: Player One, Star Wars: The Mandalorian, Nowi mutanci, Free Guy).  W 2021 roku zakończył zdjęcia do dwóch produkcji dla jednej z największych platform streamingowych na świecie. Jeden z najlepiej zapowiadających się aktorów młodego pokolenia.

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

billenium

Doradca
prawny
teatrów

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

PARTNER
OCH-TEATRU

maxfilm

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

mkidn

PREMIERY W 2022 ROKU
DOFINANSOWANE PRZEZ

miasto-Warszawa resize

PATRONI MEDIALNI

new winieta spis 2rgb Logo poziom kolor gazeta-wyborcza-logo warszawa wyborcza pl do-sieci 1911401-GAZETA-LOGO-CMYK2
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X