Aktualności

kup bilety online

Bilety na SŁONECZNYCH CHŁOPCÓW już w sprzedaży

Komedia SŁONECZNI CHŁOPCY to nasza ostatnia tegoroczna premiera, która odbędzie się 9 grudnia. W spektaklu zobaczymy znany i lubiany aktorski duet, czyli Artura Bracisia i Cezarego Żaka, którym towarzyszyć będą Martyna Krzysztofik i Fabian Kocięcki.

SŁONECZNI CHŁOPCY to historia dwóch zapomnianych aktorów, którzy swoimi skeczami przez lata rozbawiali publiczność całego kraju, skupiając przed telewizyjnymi ekranami całe rodziny. Postrzegani jako nierozłączny duet, w rzeczywistości nie mogą znieść swojego towarzystwa. Od lat pozostają skłóceni, nie utrzymując kontaktu. Pewnego dnia otrzymują intratną propozycję powrotu do studia telewizyjnego ze swoim legendarnym popisowym numerem. Ostatni raz wystąpić razem. Czy wygrają wzajemne animozje czy potrzeba bycia w centrum uwagi? A może jednak nie mogą bez siebie żyć?

Neil Simon napisał SŁONECZNYCH CHŁOPCÓW u szczytu swojej dramatopisarskiej kariery. To komedia najwyższej próby, w której bohaterowie ukazani są w swoich małostkach, złościach czy nieporadnościach z czułością i poczuciem humoru. Tekst doczekał się wielu realizacji teatralnych, telewizyjnych i filmowych, w tym wielokrotnie nagradzanej z udziałem Woody’ego Allena i Petera Falka (1996).

Bilety na grudniowe pokazy dostępne są już w sprzedaży: https://bit.ly/SłoneczniChłopcy

Bilety na spektakle sylwestrowe: https://bit.ly/SłoneczniChłopcySylwester

Serdecznie Państwa zapraszamy.

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

billenium

Doradca
prawny
teatrów

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

PARTNER
OCH-TEATRU

maxfilm

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

mkidn

PREMIERY W 2022 ROKU
DOFINANSOWANE PRZEZ

miasto-Warszawa resize

PATRONI MEDIALNI

new winieta spis 2rgb Logo poziom kolor gazeta-wyborcza-logo warszawa wyborcza pl do-sieci 1911401-GAZETA-LOGO-CMYK2
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X