Aktualności

kup bilety online

Gramy całe wakacje!

Drodzy Państwo,

mamy dla Państwa tylko dobre informacje. Otóż w tym roku wracamy w plener! Nasze spektakle będą mogli Państwo oglądać codziennie, przez całe lato, w Teatrze Polonia i Och-Teatrze, a wybrane tytuły bezpłatnie także  na Placu Konstytucji, przy Grójeckiej 65 oraz w Centrum Praskim Koneser. Mamy dla Państwa jeszcze jedną niespodziankę… Ale o tym piszemy poniżej.

Przygotowaliśmy dla Państwa blisko 140 spektakli w siedzibach teatrów i 39 pokazów w plenerze. Jak dobrze znów ogłosić – GRAMY CAŁE WAKACJE!

TEATR W PLENERZE

W tym roku wracamy na Plac Konstytucji, Grójecką 65 i ponownie gościmy w Centrum Praskim Koneser. W ramach naszych letnich bezpłatnych pokazów zaprezentujemy Państwu aż 7 spektakli, w tym 3 przedstawienia dla dzieci:

  • „Czerwony kapturek”
  • „Jaś i Małgosia”
  • „2 000 000 kroków”
  • „Starość jest piękna”
  • „Lament”
  • „Związek otwarty
  • Flamenco namiętnie”.

Wakacje rozpoczynamy na warszawskiej Pradze-Północ, w Centrum Praskim Koneser, gdzie spotykamy się już w najbliższy piątek, 2 lipca o godz. 17:00. Na pierwszy ogień coś dla najmłodszych, czyli „Jaś i Małgosia”. Podczas przedstawienia mali widzowie dowiedzą się między innymi co łączy bohaterów z… Czerwonym Kapturkiem.

Cieszymy się, że już kolejny raz pokażemy nasze spektakle w industrialnej, zrewitalizowanej przestrzeni Centrum Praskiego Koneser. To miejsce wyróżniające się na mapie Warszawy niesamowitym, artystycznym klimatem, a zarazem otwarte dla wszystkich. Przygotowaliśmy nasz repertuar tak, aby zadowolić różnych odbiorców, w tym widownię dziecięcą. Jesteśmy przekonani, że w bogatym repertuarze każdy znajdzie interesujące dla siebie pozycje – mówi Krystyna Janda, prezes Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury.  

 W połowie pierwszego letniego miesiąca wracamy do Śródmieścia. Od 14 do 31 lipca gramy dla Państwa na Placu Konstytucji. Codziennie o godz. 17:00, a spektakle dla dzieci o  godz. 15:00 Jak zwykle w cieniu arkad przy Sklepie Muzycznym.

Sierpień powitamy na Ochocie. Zapraszamy Państwa codziennie od 1 do 16 sierpnia (z wyjątkiem 15 sierpnia) na zieloną trawę przy Och-Teatrze, gdzie spektakle dla dzieci będziemy grać o godz. 15:00, a dla publiczności dorosłej o godz. 17:00. Repertuar mamy różnorodny, a szczegóły mogą Państwo sprawdzić tu: https://bit.ly/LetniRepertuar

Pokazy wszystkich plenerowych spektakli są bezpłatne. Serdecznie zapraszamy! 

LATO W OCH-TEATRZE 

Tegoroczne wakacje w Och-Teatrze to nie tylko spektakle z dotychczasowego repertuaru, ale i próby do kolejnej premiery.

Już w połowie pierwszego wakacyjnego miesiąca (12, 13 i 14 lipca) zapraszamy Państwa na pokazy i premierę naszej zimowej produkcji, czyli długo wyczekiwaną DZIEWCZYNĘ Z POCIĄGU w reż. Cezarego Żaka, w której zobaczymy Martę Ścisłowicz, Agatę Wątróbską, Annę Smołowik, Leszka Lichotę, Janusza Chabiora, Krzysztofa Czeczot oraz Cezarego Żaka.

Letni repertuar Och-Teatru to sztuki miłe, lekkie i przyjemne, bo latem ma być przecież szczególnie zabawnie.

Zapraszamy Państwa na pokazy naszej najnowszej farsy, która swoją premierę miała 10 czerwca 2021 roku, czyli COŚ TU NIE GRA w reż. Krystyny Jandy z udziałem: Marii Dębskiej, Ewy Florczak, Katarzyny Gniewkowskiej, Marii Seweryn, Julii Wyszyńskiej, Adriana Brząkały, Mirosława Kropielnickiego, Kamila Maćkowiaka, Andrzeja Pieczyńskiego, Adama Serowańca i Macieja Wierzbickiego. Gramy już 18, 19 i 20 lipca oraz 18, 19 i 20 sierpnia. Zawsze o godz. 19:30.

Ponadto zapraszamy na spektakle, które swoje premiery miały w zeszłym roku, czyli na komedię kryminalną LILY i czeską opowieść o sąsiedzkich relacjach, czyli WSPÓLNOTĘ MIESZKANIOWĄ w reż. Krystyny Jandy oraz na komedię Michela Jacobsa – OSZUŚCI w reż. Jana Englerta.

W naszym letnim repertuarze znalazły się także znane i lubiane przez Państwa przedstawienia takie jak: MAYDAY i MAYDAY 2, czyli historia londyńskiego taksówkarza bigamisty wg Raya Cooneya, jedna z najzabawniejszych fars na świecie – POMOC DOMOWA z Krystyną Jandą w roli głównej, a także musical HUŚTAWKA, którego tematem jest… rodząca się miłość z tętniącym życiem Nowym Jorkiem w tle.

Na scenie również 8 KOBIET w reż. Adama Sajnuka, CASA VALENTINA w reż. Macieja Kowalewskiego, BIAŁA BLUZKA z Krystyną Jandą wg opowiadania Agnieszki Osieckiej oraz  PRAPREMIERA DRESZCZOWCA.

Pełen repertuar wakacyjnych spektakli mogą Państwo znaleźć tutaj: https://bit.ly/LetniRepertuar

 

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

billenium

Doradca
prawny
teatrów

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

PARTNER
OCH-TEATRU

maxfilm

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

mkidn

PREMIERY W 2021 ROKU
DOFINANSOWANE PRZEZ

miasto-Warszawa resize

PATRONI MEDIALNI

Logo poziom kolor gazeta-wyborcza-logo warszawa wyborcza pl do-sieci 1911401-GAZETA-LOGO-CMYK2 uroda
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X