Aktualności

kup bilety online

One-man show Rafała Rutkowskiego w zastępstwie odwołanego pokazu spektaklu MAYDAY 1 października br.

Szanowni Widzowie,
z przyczyn niezależnych od teatru jesteśmy zmuszeni odwołać pokaz spektaklu MAYDAY w reż. Krystyny Jandy, zaplanowany na dziś, 1 października br.

Niejako w zastępstwie tego tytułu – dziś o godz. 19:30 na Dużej Scenie Och-Teatru w dekoracjach spektaklu MAYDAY – proponujemy one-man show Rafała Rutkowskiego TO NIE JEST KRAJ DLA WIELKICH LUDZI autorstwa i w reżyserii Michała Walczaka. Spektakl duetu Walczak–Rutkowski z 2008 roku był bodaj pierwszą stand-up comedy wystawioną w Polsce, na którą składa się zbiór przezabawnych skeczy. Godzina perwersyjnej, niepoprawnej politycznie rozrywki. Rafał Rutkowski, wcielając się w kolejne, typowo polskie postaci, prowadzi widza przez labirynt masek, potworów i świętych polskich. Artyści, kaznodzieje, kabotyni, wojskowi, szarlatani i ginekolodzy. Wirtuozeria aktorska i zjadliwość tekstów. Dla młodych i starych, dla tych, którzy odnieśli sukces i dla frustratów, jednym słowem – dla wszystkich, którzy żyją w Polsce.

Spektakl zagramy na jedną stronę widowni Och-Teatru. Miejsca nienumerowane w cenie 70 zł.

Równocześnie tym z Państwa, którzy nie zdecydują się na tę zmianę repertuarową, proponujemy pokazy spektaklu MAYDAY w dniach 25-27 listopada 2020 roku. Osoby, które zakupiły bilety na dzisiejszy pokaz spektaklu, prosimy o kontakt z kasą, tel. 22 589 52 00, bilety@ochteatr.com.pl.

Będziemy wdzięczni za wyrozumiałość wobec tych nagłych i niełatwych także dla nas zmian repertuarowych.

Zapraszamy serdecznie!

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

billenium

Doradca
prawny
teatrów

cms

PARTNER
OCH-TEATRU

maxfilm

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

mkidn

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ

miasto-Warszawa resize

PATRONI MEDIALNI

radioKolor gazeta-wyborcza-logo warszawa wyborcza pl do-sieci cjg24-mobile 1911401-GAZETA-LOGO-CMYK2 uroda
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X