Aktualności

kup bilety online

Październik w Teatrze Polonia i Och-Teatrze

Drodzy Widzowie,

w Teatrze Polonia w pierwszych dniach października jedne z pierwszych popremierowych pokazów tragikomedii CRAVATE CLUB na podstawie tekstu Fabrice’a Rogera-Lacana. Wojciech Malajkat wraca po latach do tekstu Lacana, do współpracy i partnerowania na scenie zapraszając Marcina Stępniaka. Jego CRAVATE CLUB to słodko-gorzka opowieść o dwóch facetach, wspólnikach i przyjaciołach.

7-8 października pokazy spektaklu POLICJA. NOC ZATRACENIA. Scenarzysta i reżyser Andrzej Saramonowicz w swojej inscenizacji nawiązuje do sztuki „Policja” Sławomira Mrożka, zestawiając ją z tekstem własnego autorstwa. Świat dwóch dyktatur, z których pierwsza widzi utopijne szczęście w paranoicznym porządku, druga zaś – w upiornej tradycji. Na scenie Katarzyna Kwiatkowska oraz aktorzy Teatru Montownia: Adam Krawczuk, Marcin Perchuć, Rafał Rutkowski i Maciej Wierzbicki.

Pod zmienionym tytułem na afisz powraca muzyczny spektakl Anny Sroki-Hryń CAFÉ LUNA w reżyserii Anny Wieczur-Blusz z piosenkami Anny Burzyńskiej. Pokazy 11-12 października.

W połowie miesiąca KTO SIĘ BOI VIRGINII WOOLF? Edwarda Albeego w przekładzie i reżyserii Jacka Poniedziałka. Małżeńska psychodrama z 1962 roku, rozsławiona przez film Mike’a Nicholsa, nagrodzony pięcioma Oscarami, z historycznymi kreacjami Elisabeth Taylor i Richarda Burtona na afiszu Teatru Polonia w wykonaniu Ewy Kasprzyk, Krzysztofa Dracza, Antoniego Pawlickiego oraz – po raz pierwszy w roli Skarbie – Justyny Duckiej.

W dniach 19-21 października Krystynę Jandę można zobaczyć w spektaklu BOSKA! w roli słynnej śpiewaczki operowej Florence Foster Jenkins, 26-28 października zaś w wielokrotnie wyróżnianym nagrodami monodramie ZAPISKI Z WYGNANIA na podstawie dzienników emigrantki marcowej Sabiny Baral.

W Och-Teatrze pokazy premier minionego półrocza. WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA Jiřego Havelki – satyryczny obraz obrad wspólnoty mieszkaniowej – w reżyserii Krystyny Jandy na afiszu 26-27 października. Komedia kryminalna LILY Jacka Popplewella z udziałem i w reżyserii Krystyny Jandy – 11-12 października.

Jan Englert w swojej inscenizacji OSZUSTÓW amerykańskiego dramatopisarza Michaela Jacobsa zadaje pytania o kondycję współczesnej rodziny oraz o małżeńską nudę. Temat poważny, ale podany lekko i z poczuciem humoru. Mierzą się z nim trzy pary: Beata Ścibakówna i Piotr Grabowski, Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała oraz Michalina Łabacz i Filip Pławiak. Pokazy 5-6 października.

Ponadto w repertuarze jedna z najzabawniejszych fars, jakie można zobaczyć na polskich scenach – POMOC DOMOWA Marca Camolettiego na scenie Och-Teatru 16-18 października. W obsadzie: Katarzyna Gniewkowska, Krystyna Janda, Barbara Wypych, Krzysztof Dracz, Mirosław Kropielnicki. Pod koniec miesiąca zaś szalona komedia charakterów i sytuacji WEEKEND Z R. Robina Hawdona. Oba tytuły w reżyserii Krystyny Jandy.

Repertuar: październik 2020

Zachęcamy także do skorzystania ze specjalnych ofert SENIOR i STUDENT.

Przypominamy, że nasze kasy czynne są od poniedziałku do soboty od godz. 10:00, w niedziele od 12:00 do rozpoczęcia przedstawień.

Bilety można rezerwować pod numerem tel. +48 22 589 52 00 oraz adresem e-mail: bilety@ochteatr.com.pl.

Zapraszamy!

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

billenium

Doradca
prawny
teatrów

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

PARTNER
OCH-TEATRU

maxfilm

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

mkidn

PREMIERY W 2021 ROKU
DOFINANSOWANE PRZEZ

miasto-Warszawa resize

PATRONI MEDIALNI

radioKolor gazeta-wyborcza-logo warszawa wyborcza pl do-sieci 1911401-GAZETA-LOGO-CMYK2 uroda
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X