Aktualności

kup bilety online

Komunikat ws. odwołania spektakli do 9 kwietnia

Szanowni Państwo,

zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia o ogłoszeniu stanu epidemii i przedłużeniu czasowego ograniczenia działalności instytucji kultury, spektakle Teatru Polonia i Och-Teatru do 9 kwietnia br. włącznie zostają odwołane. W tym czasie stacjonarne kasy biletowe Och-Teatru i Teatru Polonia będą nieczynne.

Kasy będą obsługiwały widzów jedynie mailowo (bilety@ochteatr.com.pl, bilety@teatrpolonia.pl) od poniedziałku do soboty w godz. 11:00-19:00, w niedzielę w godz. 12:00-17:00.

Zasady wymiany i zwrotu biletów na odwołane przedstawienia:

- zwroty środków za bilety zakupione online za pośrednictwem internetowego serwisu Bilety24 nastąpią automatycznie, bez konieczności kontaktu z kasą ani serwisem. Zwroty zostaną wykonanę tą samą drogą, którą została dokonana płatność (przelew bankowy, BLIK, karta kredytowa), do 31 dni. Każdy zwrot poprzedzany jest informacją wysyłaną na adres podany podczas zakupu biletów. 

- bilety zakupione w kasach teatrów można będzie wymieniać na bilety na inne planowane spektakle w tej samej kategorii cenowej do końca 2020 roku po powtórnym otwarciu kas,

- zrealizowanie zwrotu należności za bilety zakupione w kasach teatrów możliwe będzie również przelewem na podstawie przesłanego maila z dyspozycją zwrotu wraz z danymi do przelewu oraz skanem paragonu za zakupione bilety po powtórnym otwarciu kas,

- otrzymanie zwrotu należności za bilety gotówką możliwe będzie w kasach za okazaniem blankietu biletowego,

Bilety na kolejne spektakle można kupować online.

Będziemy informować o zmianach w funkcjonowaniu naszych teatrów.

 

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

billenium

Doradca
prawny
teatrów

cms

PARTNER
OCH-TEATRU

maxfilm

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

mkidn

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ

miasto-Warszawa resize

PATRONI MEDIALNI

radioKolor gazeta-wyborcza-logo warszawa wyborcza pl do-sieci cjg24-mobile 1911401-GAZETA-LOGO-CMYK2 uroda
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X