Aktualności

kup bilety online

Marzec i kwiecień na naszych scenach

Szanowni Widzowie!

W marcu w Och-Teatrze premiera OSZUSTÓW Michaela Jacobsa w reżyserii Jana Englerta. Sztuka amerykańskiego dramatopisarza to komedia o dwóch parach małżeńskich w średnim wieku i ich zakochanych, wchodzących właśnie w dorosłe życie dzieciach. W obsadzie Michalina Łabacz, Gabriela Muskała, Beata Ścibakówna, Piotr Grabowski, Filip Pławiak oraz Zbigniew Zamachowski.

Z kolei w pierwszych dniach kwietnia w Teatrze Polonia premiera sztuki na podstawie książki Sylwii Chutnik. CWANIARY to dalszy ciąg nieco mrocznych przygód postaci kobiecych znanych czytelnikom z KIESZONKOWEGO ATLASU KOBIET. Powieść obyczajowa z domieszką sensacji i bliskich autorce idei feministycznych. Spektakl reżyseruje Agnieszka Glińska, w obsadzie Małgorzata Biela, Elżbieta Kępińska, Irena Melcer, Weronika Nockowska, Anna Smołowik oraz Michał Meyer.

Na naszych dużych scenach kolejne pokazy PRÓB w reżyserii Mikołaja Grabowskiego oraz LILY w reżyserii i z udziałem Krystyny Jandy. Artystkę i prezes naszej Fundacji mogą Państwo podziwiać także w spektaklu o emigracji marcowej  ZAPISKI Z WYGNANIA w reżyserii Magdy Umer oraz w opowieści o greckiej śpiewaczce operowej, w MARII CALLAS. MASTER CLASS w reżyserii Andrzeja Domalika.

27 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru. Tego dnia proponujemy Państwu musical HUŚTAWKA w reżyserii Anny Sroki-Hryń oraz spektakl BOŻE MÓJ! w reżyserii Andrzeja Seweryna.

Na początku kwietnia w Och-Teatrze aż trzy pokazy scenicznej groteski Brunona Jasieńskiego. BAL MANEKINÓW – o skorumpowanym świecie politycznych intryg, afer i korupcji – w reżyserii Jerzego Stuhra, z udziałem między innymi Macieja Stuhra.

Serdecznie zapraszamy,

Krystyna Janda, dział PR i pracownicy Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury

Naszym Przyjaciołom przypominamy nieśmiało o możliwości przekazania 1% podatku Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury, wspomagając kolejne produkcje teatralne. Numer KRS: 0000210799.

Pełny repertuar: marzec 2020 | kwiecień 2020

Serdecznie zapraszamy!

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
prawny
teatrów

PARTNER
OCH-TEATRU

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ

PATRONI MEDIALNI

Z OSTATNIEJ CHWILI !
X