Aktualności

kup bilety online

10. urodziny Och-Teatru

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,
 
rok 2020 będzie dla naszego teatru wyjątkowy. W styczniu Och-Teatr obchodzi okrągły jubileusz - swoje 10. urodziny!
 
Sukces Teatru Polonia – otwartego w 2005 roku w budynku dawnego Kina Polonia – rozrastający się repertuar oraz rosnąca liczba widzów sprawiły, że w 2009 roku Fundacja Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury wynajęła budynek Kina Ochota. 16 stycznia 2010 roku w utworzonym w nim Och-Teatrze odbyła się pierwsza premiera – „Wassa Żeleznowa” Gorkiego, z Krystyną Jandą i Jerzym Trelą w rolach małżeństwa Żeleznowych i muzyką Zbigniewa Preisnera. Przez kolejne lata na dwóch scenach Och-Teatru oraz w plenerze (scena przy ulicy Grójeckiej 65) odbyły się 54 premiery (a w sumie ponad 2000 spektakli), w których zagrało ponad 200 znakomitych aktorów. W trakcie dziesięciu lat istnienia Och-Teatr odwiedziło ponad pół miliona widzów.
 
Z tej okazji 18 stycznia o godz. 19:00 zagramy dla Państwa w prezencie spektakl MARIA CALLAS. MASTER CLASS. Bezpłatne zaproszenia mogli Państwo odebrać w kasach Och-Teatru w poniedziałek 13 stycznia od 10:00. 
 
Dziękujemy Państwu za wszystkie dotychczasowe spektakle i za spędzone wspólnie wieczory. Za wzruszenia, radość i przyjaźń, obecność i wsparcie.
 
Serdecznie pozdrawiamy!

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

billenium

Doradca
prawny
teatrów

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

PARTNER
OCH-TEATRU

maxfilm

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

mkidn

PREMIERY W 2022 ROKU
DOFINANSOWANE PRZEZ

miasto-Warszawa resize

PATRONI MEDIALNI

new winieta spis 2rgb Logo poziom kolor gazeta-wyborcza-logo warszawa wyborcza pl do-sieci 1911401-GAZETA-LOGO-CMYK2
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X