Aktualności

kup bilety online

Dzień Dziecka w Och-Teatrze i Teatrze Polonia

Z okazji Dnia Dziecka Och-Teatr i Teatr Polonia zapraszają dzieci wraz z rodzicami na piękne, poruszające wyobraźnię, spektakle Dwa miliony kroków, Alicja po drugiej stronie lustra oraz Nutki Pana Kleksa.

W Och-Teatrze 2 czerwca o 12:00 będzie można zobaczyć spektakl dla widzów od 10. roku życia – DWA MILIONY KROKÓWTo niezwykła historia życia zwariowanej Lidki, jej podróży i zakochanego w dziewczynie Adriana. To spektakl o problemach, ale i o urokach wchodzenia w dorosłość, skierowany zarówno do młodzieży, jak i do całej rodziny. Powstał na podstawie książki Piotra Rowickiego 16.10 do Bergamo, wyróżnionej w Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren.

W piątek 1 czerwca o 12:00 w Teatrze Polonia będzie spektakl dla widzów od 7. roku życia, czyli ALICJA PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA. Oprócz zdolnych aktorów Teatru Papahema grają w niej też niezwykłe lalki, a pomysłowa scenografia uruchamia wyobraźnię dzieci. Mali widzowie będą mieli okazję towarzyszyć Alicji w podróży po krainie czystej fantazji i wraz z główną bohaterką uczyć się, co to znaczy "być sobą" i jak nie stracić siły, tkwiącej w nieograniczonej wyobraźni. 

Natomiast 2 czerwca o 12:00 w Teatrze Polonia zagramy NUTKI PANA KLEKSA dla dzieci od 3. do 11. roku życia. To wesoły, muzyczny spektakl z brawurowo wykonanymi, znanymi i lubianymi bajkami Jana Brzechwy. Aktorzy wprowadzą najmłodszych widzów w świat Brzechwy, wędrując po przeróżnych stylach muzycznych: klasyka, pop, reggae, blues, jazz i disco. To spektakl z muzyką na żywo, interakcjami z widzami, także miły dorosłym, którzy dzięki znanym utworom z kultowej Akademii Pana Kleksa będą mieli przyjemność powrócić do czasów dzieciństwa.

Zapraszamy całe rodziny do świętowania Dnia Dziecka w naszych teatrach!

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

billenium

Doradca
prawny
teatrów

cms

PARTNER
OCH-TEATRU

maxfilm

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

mkidn

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ

miasto-Warszawa resize

PATRONI MEDIALNI

radioKolor gazeta-wyborcza-logo warszawa wyborcza pl do-sieci cjg24-mobile 1911401-GAZETA-LOGO-CMYK2 uroda
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X