kup bilety online

Komunikat prasowy

6 czerwca 2016

Jadwiga Jankowska-Cieślak i Jan Peszek w nowym spektaklu Och-Teatru pt. "Kto nas odwiedzi"

W warszawskim Och-Teatrze trwają przygotowania do kolejnej premiery - w czwartek 16 czerwca pierwsi widzowie zobaczą spektakl pt. "Kto nas odwiedzi" w reżyserii Cezarego Tomaszewskiego. W przedstawieniu grają znakomici aktorzy, Jadwiga Jankowska-Cieślak oraz Jan Peszek. Jak mówią twórcy - spektakl ten jest niczym dwie brawurowe, popisowe partytury dla dwojga aktorów. Zapowiada się niezwykle interesujące przedstawienie!

"Kto nas odwiedzi" to opowieść o pewnej bardzo uroczystej kolacji, którą wydaje elegancka Milady (Jadwiga Jankowka-Cieślak), z pomocą swojego kamerdynera Jana (Jan Peszek). Rzecz dzieje się w starym zamku, który odwiedzają duchy. Czy lata temu mąż pani domu umarł śmiercią naturalną? A może któryś z jego przyjaciół ma z tym coś wspólnego? Czy tajemnica się wyjaśni?

Znakomici aktorzy teatralni i filmowi - Jadwiga Janowska-Cieślak oraz Jan Peszek - właśnie w "Kto nas odwiedzi" po raz pierwszy pojawią się na scenie Och-Teatru. Ich kunszt znany jest doskonale wszystkim miłośnikom teatru; spodziewać się można, że czerwcowa premiera Och-Teatru będzie popisem aktorskich umiejętności najwyższej próby i wielką przyjemnością dla wszystkich widzów. Przedstawienie reżyseruje Cezary Tomaszewski, ceniony twórca teatralny. Swego czasu w Wiedniu wystawił nagradzaną "Wesołą wdówkę" Franza Lehara, w sztuce obsadzając... cztery polskie sprzątaczki. Przedstawienie uznano za wydarzenie teatralne roku w Austrii. Tomaszewski wielokrotnie już współpracował z Janem Peszkiem, reżyserując takie spektakle, jak choćby słynne jubileuszowe solo "Dośpiewanie. Autobiografia", drugą część "Podwójnego Solo". Bilety na najnowszy spektakl Och-Teatru pt. "Kto nas odwiedzi" można kupić w kasach lub online na stronie teatru. Próba dla mediów odbędzie się w Och-Teatrze w poniedziałek 13 czerwca o 12:00. 

Kontakt dla mediów

Józefina Bartyzel
PR i komunikacja
Och-Teatr
tel.: 22 621 61 41
mobile: 695 492 970
ul. Grójecka 65
02-094 Warszawa

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Partner
Och-Teatru

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2018 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni