kup bilety online

Spektakl

koncert

Krzysztof Zalewski SOLO ACT

Obsada: 
Krzysztof Zalewski

W przypadku Krzysztofa Zalewskiego określenie „człowiek orkiestra” trudno uznać za frazes. Artysta nie stroni od muzycznych eksperymentów. Jednym z efektów tych poszukiwań jest formuła Solo Act’u – koncertu, podczas którego Krzysztof bierze sam we władanie wszystkie instrumenty znajdujące się na scenie, m.in.: bębny, gitarę elektryczną, gitarę akustyczną, szereg instrumentów klawiszowych, bas, ksylofon i przeszkadzajki – loopuje je i nagrywa na żywo, tworząc szczególną muzyczną rzeczywistość. W rezultacie obecni pod sceną słuchacze są świadkami jedynego w swoim rodzaju show, od którego trudno oderwać zarówno oczy, jak i uszy. Podczas koncertu usłyszymy przearanżowane utwory z „Zeliga”, „Złota” i „Zalewski śpiewa Niemena”.

KRZYSZTOF ZALEWSKI

Krzysztof Zalewski – to człowiek orkiestra, który nie może żyć bez sceny – wiedzą to już wszyscy. Najpierw były koncerty zagrane w prawie każdym zakątku Polski z materiałem z „Zeliga”. Później niesamowity one man show, gdzie Krzysztof sam na scenie wykonywał nowe wersje zawiłych numerów z debiutanckiego albumu. Przełomem w jego twórczości była wydana w 2016 roku płyta „Złoto”. Na tym albumie możemy usłyszeć, że mniej znaczy więcej, że to, co ciche i subtelne, często wybrzmiewa głośniej od huku przesterowanych gitar. Kolejny spektakularny sukces przyniósł album „Zalewski śpiewa Niemena”. Koncerty zagrane w wyjątkowym składzie, które promowały to wydawnictwo początkowo grane w klubach, przeniosły się do filharmonii i zabrzmiały w najpiękniejszych koncertowych salach w Polsce. 
Krzysztof skomponował i napisał tekst do hitowego utworu „Początek”, który razem z Dawidem Podsiadło i Kortezem prezentował prawie każdej wakacyjnej soboty wielotysięcznej publiczności koncertów Męskiego Grania. 30 stycznia 2019 roku Zalewski opublikował utwór „Kurier”. Singiel jest zapowiedzią nowego filmu Władysława Pasikowskiego o tym samym tytule.

Ceny biletów: 129 zł, 109 zł, 89 zł.

Cena wejściówek (w dniu koncertów): 45 zł.

Uwaga: W dniu koncertów w Och-Teatrze do sprzedaży trafi po 100 wejściówek na każdy koncert. Wejściówki będą sprzedawane w kasach teatru od godz. 10:00.
 
 
 

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Partner
Och-Teatru

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni