kup bilety online

Spektakl

koncert

Koncert świąteczny "Bar pod Aniołem" - wydarzenie gościnne

Muzyka: Tomasz Czekalski
Teksty piosenek: Tomasz Czekalski i Marek Komarnicki
Reżyseria: Małgorzata Fijałkowska
Koncert poprowadzi: Renata Pałys
Obsada: 
Agnieszka Hajduk, Klementyna Jabłońska, Dorota Stefańska, Magdalena Śniadecka, Tomasz Czekalski, Marek Komarnicki, Łukasz Mąka

Czas trwania: 80 minut bez przerwy

Zapraszamy Państwa na wyjątkowy i niebanalny wieczór w Och-Teatrze. Przedstawimy autorski repertuar, skomponowany specjalnie na tę okoliczność. Prezentowane utwory mają świąteczny charakter ale wykonane będą w formie piosenki aktorskiej. Bar pod Aniołem, to miejsce w którym spotkają się obce sobie osoby, by poczuć choć namiastkę świątecznej atmosfery. Artyści opowiedzą niezwykłe historie zwykłych ludzi, spróbują zmierzyć się z samotnością , przemijaniem i brakiem miłości. Czasami tak niesprzyjające okoliczności mogą stać się źródłem zabawnych sytuacji. Zapraszamy Was byście wzięli udział w naszej wigilii, bo w taki wieczór nikt nie powinien być sam. 

Artystom towarzyszyć będzie orkiestra pod kierownictwem Grzegorza Rdzaka, a koncert poprowadzi znana i lubiana aktorka teatralna i telewizyjna Renata Pałys.

Uprzejmie informujemy, że Fundacja Krystyny Jandy na Rzecz Kultury nie ma wpływu na ceny biletów na spektakle i koncerty gościnne. Ceny biletów ustalają organizatorzy.

Wejściówki będziemy sprzedawać w dniu koncertu, w cenie 30 zł.

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Partner
Och-Teatru

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni