kup bilety online

Spektakl

koncert

POŻEGNANIE LATA - JANEK MŁYNARSKI I WARSZAWSKIE COMBO TANECZNE

Jan Młynarski: śpiew/gitara/bandżola/tamburyno/Unitra Rytm-16
Piotr Zabrodzki: śpiew/banjo/bandżola/melodika
Lesław Matecki: mandolína/gitara Dobro/banjo
Anna Bojara: piła
Mateusz Waśkiewicz: gitara
Tomasz Duda: baryton sax/klarnet
Wojtek Traczyk: kontrabas

Wspólnie z kawiarnią Amaristo zapraszamy na piąte już Pożegnanie lata w Och-Teatrze. Jak w poprzednich latach, tak i w tym roku zapewniamy znakomitą muzykę wykonywaną na żywo przez Janka Młynarskiego i Warszawskie Combo Taneczne. Zapraszamy na dancing w rytm warszawskich szlagierów!

Jest ich siedmioro. Postanowili ocalić od zapomnienia piękne piosenki warszawskie, prezentując je we współczesnym brzmieniu i aranżacjach bliskich oryginałom. Repertuar Warszawskiego Combo Tanecznego to w przeważającej mierze piosenki przedwojenne, które 80 i więcej lat temu bawiły i wzruszały publiczność na rewiach, dansingach, a także na stołecznych ulicach i podwórkach. 

Zespół narodził się spontanicznie, a za jego powstanie odpowiedzialny jest Jan Emil Młynarski. Wraz z przyjaciółmi powołał do życia grupę, kierując się miłością, pasją i poczuciem obowiązku wobec tradycji, w jakiej się wychował. Szlify Warszawskie Combo Taneczne zdobywało grając na podwórkach Mokotowa, Pragi, Śródmieścia i w warszawskich lokalach. Wzorem muzyków sprzed lat wychowali sobie swoją publiczność, a koncertując wypracowali ciekawy, trafiający do ludzi repertuar.

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Partner
Och-Teatru

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni