kup bilety online

Spektakl

POŻEGNANIE LATA - JANEK MŁYNARSKI I JEGO COMBO


Zapraszamy na POŻEGNANIE LATA W OCH-TEATRZE. O godz. 18:00 w Och-Ogrodzie zagra dla Państwa zespół MIĘŚNIE, a o 20:00 - muzykę do tańca zapewnią JANEK MŁYNARSKI I WARSZAWSKIE COMBO TANECZNE. Na koncerty zapraszamy wspólnie z kawiarnią Amaristo. Na wszystkich z Państwa będzie czekał drink powitalny od Johnnego Walkera i Schweppesa.

MIĘŚNIE-POST-PUNK-THEATRE-FUNKY-GROUP to warszawski band skupiający kilka niezwykle utalentowanych osób, ale też przed wszystkim autorzy świetnych piosenek i bohaterowie niezapomnianych koncertów. Podczas swojej kariery zagrali między innymi w "Kopalni Guido" w Zabrzu. Grali już także w Och-Teatrze w Warszawie. 

Natalia Sikora - wokal
Jacek Beler - wokal, róg pocztowy
Radek Rutkowski - bas
Marek Kuczyński - bębny
Krzychu Nowicki - gitara elektr.
Tomek Dworakowski - puzon

Jest ich siedmioro i postanowili ocalić od zapomnienia piękne piosenki warszawskie, prezentując je we współczesnym brzmieniu i aranżacjach bliskich oryginałom. Repertuar WARSZAWSKIEGO COMBO TANECZNEGO to w przeważającej mierze piosenki przedwojenne, które 80 i więcej lat temu bawiły i wzruszały publiczność na rewiach, dansingach, a także na stołecznych ulicach i podwórkach. Grają legendarne już często utwory do słów Andrzeja Własta czy przeboje Adama Astona. Zespół narodził się spontanicznie, a za jego powstanie odpowiedzialny jest Jan Emil Młynarski. Wraz z paroma przyjaciółmi powołał do życia grupę, kierując się miłością, pasją i poczuciem obowiązku wobec tradycji, w jakiej się wychował. Szlify Warszawskie Combo Taneczne zdobywało grając na podwórkach Mokotowa, Pragi, Śródmieścia i w warszawskich lokalach. Wzorem muzyków sprzed lat wychowali sobie swoją publiczność, a koncertując wypracowali ciekawy, trafiający do ludzi repertuar.
Warszawskie Combo Taneczne to następne pokolenie warszawskich muzyków kultywujących tradycję miasta, utrzymujących przy życiu stare piosenki i opisywany w nich świat. To nie folklor. To kapela, która pozostaje wierna tradycji miasta i jednoczy ludzi niezależnie od poglądów, pochodzenia czy statusu wokół dźwięków najpiękniejszych polski melodii.
"Wspominałem ten dzień", "W Saskim Ogrodzie" czy "La Paloma" to tylko niektóre ze szlagierów, które usłyszą Państwo ich wykonaniu.

Combo zagra w składzie:
Jan Emil Młynarski - vokal/perkusja
Piotr Zabrodzki - vokal/instrumenty klawiszowe
Tomasz Duda - sax
Anna Bojara - piła
Wojciech Traczyk - kontrabas
Mateusz "Waszka" Waśkiewicz - gitara
 
Dziękujemy sponsorom powitalnego drinka:
 
vimixers_whisky_ginger_ale_cocktail.jpg    STANDARD_VERSION.jpg
 

Zdjęcia

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Partner
Och-Teatru

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni