kup bilety online

Spektakl

Urszula Dudziak

URSZULA DUDZIAK - KONCERT URODZINOWY


Zapraszamy na urodzinowy koncert URSZULI DUDZIAK, na którym Jubilatka zaśpiewa m.in. materiał z najnowszej płyty pt. WSZYSTKO GRA! Artystka powróciła po przerwie do studia i nagrała pierwszy od lat studyjny album.  

URSZULA DUDZIAK to wokalistka, która oczarowuje publiczność swoim poczuciem humoru, dystansem do codzienności, historiami o legendach światowego jazzu, muzyce oraz niezrównaną energią, która obdarza zgromadzoną publiczność. W minionym roku ukazała się jej pierwsza, biograficzna książka „Wyśpiewam wam wszystko”, która szturmem zdobyła serca czytelniczek i czytelników, stając się książkowym hitem sezonu. 

"Los sprawia nam cały czas niespodzianki. To nam uchyla skrawek raju, by za chwilę rąbnąć obuchem w łeb. Raz jest grobowa cisza, a za chwilę wszystko wokół nas gra, drga, śpiewa, płynie, koi nerwy i leczy. W Ameryce na pytanie "How are you?" czyli "Jak się masz?", obowiązkowo odpowiadamy: "I am fine" czyli "mam się dobrze". U nas w Polsce odpowiedź jest na ogół pesymistyczna. Ja to zmieniam, bo wierzę - i to się u mnie setki razy sprawdziło - że optymistyczne nastawienie do życia opłaca się stokrotnie. Dwa magiczne słowa - WSZYSTKO GRA - to pozytywne zaklęcie. Ile razy spotkałam w swoim życiu niespodziewane schody-przeszkody, nie zliczę; ale co robiłam? Szybko naprawiłam szkodę albo się z nią pogodziłam i zaraz sobie powiedziałam: WSZYSTKO GRA. Czy to była noga w gipsie, czy pokaźna przegrana w gry hazardowe, czy przysłowiowe rozlane mleko, zawsze była, jest i będzie ta jedyna, najpraktyczniejsza, magiczna konkluzja, zamknięta w dwóch słowach: WSZYSTKO GRA. Dlatego tak nazwałam moją najnowszą płytę. Ona swoją muzyką podpowiada nam, że mając otwarte serce, uszy, oczy na wszystko, co się wokół nas dzieje, i podchodząc do życia z uśmiechem i nastawieniem, że wszystko gra, wygrywamy na każdym kroku. A kto nie chce wygrywać? Ręka do góry!!!" - URSZULA DUDZIAK.
 
Każdy z koncertów URSZULI DUDZIAK to spotkanie z pełnymi humoru, dystansu do świata i siebie samej historiami, spotkanie z muzyką, która zawojowała świat.

Zapraszamy do krainy URSZULI DUDZIAK w jej 70. urodziny - zapraszamy do krainy, w której WSZYSTKO GRA!

Zdjęcia

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Partner
Och-Teatru

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni