kup bilety online

Spektakl

koncert charytatywny

BEZ JUTRA NIE DA SIĘ ŻYĆ - koncert charytatywny Fundacji Anny Dymnej MIMO WSZYSTKO


Bez jutra nie da się żyć – koncert charytatywny Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”

30 maja o godz. 20.00, w warszawskim Och-teatrze, odbędzie się koncert charytatywny „Bez jutra nie da się żyć” na rzecz Fundacji „Przyjaciele Szpitala Dziecięcego przy Litewskiej”.

Na jednej z najlepszych warszawskich scen teatralno-koncertowych wystąpi kilkunastu znanych i lubianych artystów:

Anna Dymna
Olga Bończyk, Stanisława Celińska, Katarzyna Groniec, Ewelina Flinta, Joanna Lewandowska-Zbudniewek, Natalia Sikora, Magda Umer, Jacek Bończyk, Mirosław Czyżykiewicz, Artur Gadowski, Krzysztof Jakowicz, Krzysztof Majchrzak, Adam Nowak, Stasiek Wielanek, Zbigniew Zamachowski oraz zespół muzyczny KAMELEON. Wszyscy artyści wystąpią charytatywnie.

Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na zakup pomp infuzyjnych dla Kliniki Anestezjologii Pediatrycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pompy infuzyjne, zarówno strzykawkowe jak i kroplówkowe, są nieodłącznym wyposażeniem współczesnej intensywnej terapii, szczególnie u dzieci najmłodszych, gdzie dokładne i nieprzerwane dawkowanie leków jest warunkiem powodzenia leczenia. Tradycyjne kroplówki podawane do bardzo delikatnych i wąskich żył niemowlęcych nie sprawdzają się w praktyce i dlatego konieczne jest stosowanie urządzeń elektronicznych o znacznym stopniu dokładności oraz niezawodności. Nierzadko u jednego ciężko chorego dziecka używane jest do 20 takich urządzeń w tym samym czasie. Pompami strzykawkowymi podawane są leki podtrzymujące czynność serca, poprawiające krążenie krwi w naczyniach, przeciwbólowe, nasenne, antybiotyki i wiele innych. Konieczność odżywiania dzieci drogą dożylną wymusza z kolei stosowanie pomp kroplówkowych, podających z dużą dokładnością mieszaniny odżywcze. Bez pomp leczenie najciężej chorych dzieci jest niemożliwe.
Gorąco zachęcamy do udziału w koncercie! Cegiełki wstępu, w cenie 100 złotych, można kupować w kasach Och-teatru oraz Teatru Polonia.
Organizatorami koncertu są Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” oraz Fundacja Krystyny Jandy na Rzecz Kultury. Szczegóły na stronach internetowych www.mimowszystko.org orazwww.ochteatr.com.pl

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Partner
Och-Teatru

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni