kup bilety online

Spektakl

koncert

PABLOPAVO - KONCERT


Z cyklu "W sieci, na żywo i w radio"  koncert  PABLAPAVO, zaprasza

Radio Roxy i Orange Free

 

Pablopavo, wł. Paweł Sołtys – polski wokalista reggae i raggamuffin, jeden z pierwszych wokalistów śpiewających raggamuffin po polsku. Jego specjalnością są bardzo długie i skomplikowane partie wokalne oparte na freestyle. Pablopavo urodził się w roku 1978. Pierwszy zespół założył z przyjaciółmi ze szkoły w roku ‘93-ym. Początkowo występował jako gitarzysta i wokalista.

Od roku ‘96 do dziś Pablopavo jest członkiem Antikonsjum rekords – nieformalnej grupy muzykujących przyjaciół, która okazała się szkołą muzyki i nie tylko muzyki.

W roku ‘99-ym powstała Magara, gdzie grał na gitarze i nawijał. Zespół zagrał paręnaście koncertów i pozostawił po sobie materiał koncertowy (afterbeat.org)

W międzyczasie powstało Zjednoczenie Sound System, z którym Pablo związany jest do dziś (pozostali członkowie to Reggaenerator i dj Krzak, dawniej również Manana). Zjednoczenie zagrało już paręset imprez, przez wiele lat prowadziło dwa cykle muzyczne: Czwarty Żywy Punkt - już niestety nie odbywający się i Reggae Faza - najstarszą trwającą imprezę reggae w mieście (zapraszamy co środa do Jadłodajni Filozoficznej).

W roku 2003 powstał zespół Vavamuffin, w którym Pablo jest jednym z trzech wokalistów. Więcej informacji nastronie zespołu.

Pablopavo występował również w zespole Sedativa oraz jest członkiem projektu/sound systemu Ba-Lan (link).

Przez wszystkie te lata bohaterek nasz współpracował też z różnymi zespołami i solistami, śladem po tej działalności jest około 40-u płyt i niezliczona ilość koncertów, imprez etc.

Od 2007 roku Pablo pracował nad solową płytą pt. „Telehon”, która pod szyldem Pablopavo i Ludziki ukaże się we wrześniu 2009 roku nakładem Karrot Kommando - najlepszej niezależnej wytwórni w Polsce.

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Partner
Och-Teatru

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni