kup bilety online

Spektakl

koncert galowy

KONCERT GALOWY XIII EDYCJI KONKURSU "PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ"


Koncert finalistów "Pamiętajmy o Osieckiej", z których znamienite jury w składzie: Stanisław Soyka, Marek Niedźwiecki, Maciej Englert, Włodek Pawlik i Magda Umer - wyłoni zwycięzcę. W drugiej części zapraszamy na koncert Kasi Dąbrowskiej.

Katarzyna Dąbrowska jest aktorką i laureatką m.in. I. nagrody w ósmej edycji konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej“ (za interpretację piosenki „Obejmę dozorcostwo“). Jan Smoczyński (ur.1980 r.), to znakomity aranżer i pianista jazzowy.

 

Na Festiwal wspaniałe aranżacje utworów Agnieszki Osieckiej przygotowywali w latach ubiegłych m.in. Anna Serafińska, Maciej Miecznikowski, Katarzyna Nosowska. W roku ubiegłym Staszek Soyka zaskoczył środowisko Okularników komponując nową muzykę do tekstów Poetki.

 

W tym roku po raz pierwszy scenę oddajemy do dyspozycji naszej Laureatce, Katarzynie Dąbrowskiej. Wierzę, że mocny temperament Katarzyny świetnie „zagra“ z doświadczeniem i pomysłowością muzyków z zespołu Jana Smoczyńskiego. Okularnicy, jako organizatorzy, nic nie narzucają. Dla mnie, podobnie jak dla publiczności, ten koncert będzie niespodzianką - mówi Agata Passent, Prezes Fundacji Okularnicy.

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Partner
Och-Teatru

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni