kup bilety online

Spektakl

koncert

KULT- MTV UNPLUGGED


W środę 22 września w warszawskim Och-Teatrze zespół Kult zagrał koncert z cyklu MTV Unplugged. 

Podczas trwającego ponad 2 godziny występu zespół zarejestrował 25 utworów.
Wśród nich znalazły się takie hity, jak „Czarne słońca”, „Gdy nie ma dzieci”, „Komu bije dzwon”, ale też inne, cenione przez zespół i fanów piosenki.

Zgodnie z tradycją polskich koncertów MTV Unplugged, artyści wykonują przynajmniej jeden cover. Kult zdecydował się przedstawić własną wersję „Zegarmistrza światła” Tadeusza Woźniaka. Nie zabrakło również gości specjalnych. W utworze „Nie dorosłem do swych lat” pojawił się Dr. Yry, który współpracował z Kazikiem Staszewskim przy projekcie El Doopa.
W „Bliskich spotkaniach” zespołowi towarzyszył Tomasz Kłaptocz (Buldog), a w „Gdy nie ma dzieci” – Zacier.

Po raz pierwszy w historii występ był rejestrowany w jakości high definition, a 8 utworów zostało udostępnionych podczas streamingu na żywo naszej stronie! 

Telewizyjna premiera koncertu odbędzie się 30 października o g. 22: 00 w MTV Polska. Natomiast 7 listopada stacja wyemituje dokument „Making of” z zapisem przygotowań do występu. W grudniu do sklepów trafi wydawnictwo CD oraz CD/DVD

„MTV Unplugged” to koncerty znanych artystów, nagrywane z użyciem głównie instrumentów akustycznych. Cykl zapoczątkowany został występem Jona Bon Jovi i Richiego Sambory w 1989, a do najsłynniejszych należą koncerty Nirvany, Pearl Jam, R.E.M., czy Alicii Keys. Przed MTV Unplugged Kult powstały trzy polskie koncerty z serii – Kayah (2006), Hey (2007) oraz Wilki (2009).

Copyright : mtv.pl

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Partner
Och-Teatru

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni