kup bilety online

Spektakl

koncert

INVISIBLE FESTIVAL


INVISIBLE FESTIWAL to pierwszy w Europie Środkowo-Wschodniej festiwal dedykowany spirituals music i tańcom ceremonialnym.

Program festiwalu:

16:00 Tohono + Mamadou Diouf (pierwotne VooDoo)
16:40 Power Sing (tradycja gospel)
17 30 przerwa i losowanie nagród głównych
18:00 Umdze - tybetańscy mistrzowie śpiewu
18:40 Henry Marshall (tradycja wedyjska)
20:00 Zakończenie festiwalu

INVISIBLE FESTIWAL to podróż przez kilka tradycji muzyczno-duchowych świata: od Tybetu i Indii przez Afrykę do świata gospel. To szczypta magii, garść rytuałów, rytm pierwotnego transu, oddech mistycyzmu i puls entuzjazmu. To dialog pomiędzy artystami a publicznością.

Każdy z wykonawców jest zaangażowany w różne działania prospołeczne, dużą wagę przykładając do idei samorozwoju. Wszystkie ich występy to czysta, żywa energia, którą z radością dzielą się ze swoimi słuchaczami. Specjalne ustawienie sceny umożliwi wszystkim bycie naprawdę blisko artystów i da okazję przeżycia wyjątkowego doświadczenia!

 

Ponadto:

- projekcja symboli rytualnych i duchowych świata

- sprzedaż specjalnie przygotowanych na tę okazję smakołyków wegetariańskich
(kuchnia tybetańska, afrykańska, hinduska i amerykańska)

Więcej informacji na www.innerspace.pl

Bilety z nagrodami gwarantowanymi do nabycia na stronie organizatora festiwalu: http://www.innerspace.pl/

oraz w kasie Och-Teatru lub za pośrednictwem strony www.ochteatr.com.pl lub www.ebilet.plHENRY MARSHALLL
znany na całym świecie psychoterapeuta, jeden z najsłynniejszych muzyków z nurtu spiritual music, od lat zafascynowany sanskryckimi mantrami.Od początku swojej artystycznej działalności sprzedał ponad 200 tysięcy płyt, a jego książka o dobroczynnym wpływie mantr została przetłumaczona na 4 języki. Sam zachęca do udziału w swoich koncertach słowami: ”Doświadcz radości płynącej ze śpiewania mantr, która porusza nawet sceptyków. Poczujesz jak odpręża się ciało, uspakaja umysł i otwiera serce”. Henry śpiewa tradycyjne melodyjne mantry w sposób atrakcyjny dla współczesnego odbiorcy, jednocześnie nie zaburzając ich wielowiekowego przekazu, który pomaga, inspiruje a nawet leczy – tak wykonawcę, jak i słuchaczy. Henry Marshall wystąpi z 3-osobowym zespołem.

 

TOHONO i MAMADOU DIOUF
grupa muzyków z Sierra Leone, Angoli i Senegalu, wspierani przez słynnego Mamadou, zaprezentują rzadką kombinację pierwotnego transu z żywą radością grania prezentując muzykę i tańce z mistycznej formy pierwotnego VooDoo, kiedy było ono jeszcze systemem religijno-zdrowotnym. Zarażą nas charakterystyczną dla ich kultury radością grania i naturalnym wyczuciem muzyki.

 

ANNA PRZYBYSZ – POWER SING
chór gospel powstały z miłości do życia, muzyki i kontaktu z widownią prowadzony przez Anię Przybysz, mamę słynnych sióstr Sistars. Pełen energii występ żywo czujący tradycję gospel w połączeniu ze zdrowym dystansem do tego nurtu i przymróżeniem oka, a także zaskakującym repertuarem będzie z pewnością wyjątkowym elementem Invisible Festival.

 

UMDZE
czyli mistrzowie śpiewu klasztornego z klasztoru w Drepung Gomang, specjalnie szkoleni w technikach wokalnych i znaczeniu śpiewanych mantr, wykonają pieśni odwołujące się do różnych aspektów buddyzmu – tkj. współczucie czy zdrowie. To doskonała okazja by zanurzyć się w wibracjach, które do niedawna dostępne były tylko w wybranych klasztorach Tybetu i Indii. Warto podkreślić, że na INVISIBLE FESTIWAL przyjadą specjalnie do tego celu przeznaczeni mnisi łącząc subtelność tybetańskich mantr z siłą męskiego chóru.

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Partner
Och-Teatru

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni