kup bilety online

Spektakl

koncert

ANNA DERESZOWSKA - JUŻ NIE ZAPOMNISZ MNIE - KONCERT


„Już nie zapomnisz mnie” to tytuł debiutanckiej solowej płyty znanej i lubianej aktorki Anny Dereszowskiej. Krążek składa się z kompozycji Henryka Warsa w nowych, zaskakujących aranżacjach. Podczas koncertu usłyszymy znane i lubiane utwory, jak choćby "Miłośc Ci wszystko wybaczy", "Już nie zapomnisz mnie", "Sex appeal" czy "Kochaj mnie, a będę Twoja"...

Na scenie Ani towarzyszyć będą m.in: Sebastian Frankiewicz – perkusja, Maciek Szczyciński – gitara basowa, Piotr Rychlec – akordeon, instrumenty klawiszowe, Tomek Krawczyk – gitara.
Patronami wydarzenia są TVP Warszawa i Radio Kolor. Głównym sponsorem koncertu jest marka Pallette, której ambasadorką od ponad pół roku jest Ania.

Przygoda Dereszowskiej z muzyką trwa już od dość dawna, ale sporo czasu musiało upłynąć do momentu, w którym zdecydowała się na tak odważne posunięcie, jak solowa płyta. Początki wcale nie były łatwe. Aktorka broniła się, mówiąc, że jednak uczyła się grania, a nie śpiewania. Niemniej myśl ta zakiełkowała w jej głowie, a coraz więcej osób zaczęło ją namawiać do spróbowania swoich sił jako solistka. Anna Dereszowska zaczęła myśleć nad doborem repertuaru, A wszystko zaczęło nabierać realnych kształtów kiedy Anna trafiła na Joannę Włodarską i Tomasza Krawczyka z zespołu BISQIUT. Dwójka muzyków miała pomysł, aby sięgnąć po ponadczasowe kompozycie Henryka Warsa i podać je w zupełnie nowej, odświeżonej formie, nadając im bardziej awangardowego brzmienia.

Henryk Wars to artysta okresu międzywojennego, znany  z takich przebojów jak „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Na pierwszy znak” czy „Ach śpij kochanie”. Aktorki nie trzeba było długo namawiać, jak sama wspomina: „Piosenki Henryka Warsa są po prostu piękne i ponadczasowe. To melodie godne światowego kina; z tekstami, za jakimi się tęskni”.

Muzycy zespołu BISQIUT odpowiedzialni są także za produkcję albumu.
Zarówno tych, którzy już pokochali piosenki w wykonaniu Anny Dereszowskiej, jak i tych, którzy chcą je poznać, zapraszamy na wyjątkowy koncert!

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Partner
Och-Teatru

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni