kup bilety online

Spektakl

dansing

DANSING


To będzie zupełnie wyjątkowe wydarzenie - po jubileuszowym, dwusetnym spektaklu pt. "DARKROOM" zapraszamy na organizowane wspólnie z Klubem Regeneracja Przyjęcie dla Przyjaciół Och-Teatru! 
Kiedy ostatnio byliście na dansingu? A na dansingu w... teatrze?

Konferansjerem tego wieczoru zostanie Arkadiusz Janiczek, który przyćmi sławę Lutka Danielaka! :) 
Oprawę muzyczną dansingu zapewni WARSZAWSKIE COMBO TANECZNE pod dyrekcją Janka Młynarskiego.
Gościnnie zaśpiewają Ewa Konstancja Bułhak i Natalia Grosiak. Pojawi się też... dama ze szkoły tańca Oh Lala.

Warszawskie Combo Taneczne to grupa muzyków związanych z wieloma formacjami warszawskiej sceny niezależnej takich jak Janek&Jego Combo, Baaba, Czessbend, etc. 
To czasem trio, czasem kwartet, a czasami kwintet muzyczny grający prawdziwą warszawską nutę. Formacja narodziła się spontanicznie z inicjatywy Janka Młynarskiego (śpiew) i kolegów: Piotrka Zabrodzkiego (klawiszowe i gitarowe), Mariana Wróblewskiego (strunowe) i Lesława Mateckiego - człowieka legendy (strunowe). W repertuarze zespołu znajdują się stare piosenki z warszawskich ulic i dansingów. Piosenki czasów prosperity i beztroski.

Pod dyrekcją J. Młynarskiego COMBO prezentuje moc polskich szlagierów dansingowych. "Tango Milonga", "Wspominałem ten dzień" czy "La Paloma" to tylko niektóre z nich. Goście specjalni tego wieczoru zaprezentują kilka tematów z dansingów lat 60-tych celem przypomnienia takich postaci, jak Natasza Zylska, Fryderyka Elkana czy Wojciech Młynarski.

Dansing w Och-Teatrze - powróćmy jak za dawnych lat...

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Partner
Och-Teatru

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni