kup bilety online

Spektakl

PIOTR MACHALICA - "MOJE CHMURY PŁYNĄ NISKO" - KONCERT PREMIEROWY


Zapraszamy na premierowy koncert promujący świeżo wydaną płytę Piotra Machalicy Moje chmury płyną nisko. Na krążku znajdują się piosenki napisane przez Jana Wołka specjalnie dla tego lubianego aktora i cenionego wokalisty, a także znane utwory należące do klasyki piosenki aktorskiej i poetyckiej, jak choćby Życie to nie teatr do słów Edwarda Stachury czyAlkoholicy z mojej dzielnicy do tekstu Wojciecha Młynarskiego. Poruszające i piękne słowa zabrzmią w oprawie muzycznej m.in. Jerzego Satanowskiego czy Paolo Conte.

Koncert poprowadzi Magda Umer, która o samym aktorze i wokaliście mówi tak: „Piotr ma ciepło w głosie i w uśmiechu. I ogrzewa nas nimi. Jak stary kaflowy piec. A to w dzisiejszych czasach - unikat! Warto także przytulić się do tych pięknych piosenek.”

„Wybrałem utwory, z którymi się identyfikuje: o życiu, uczuciach, tęsknotach, samotności, szczęściu i nieszczęściu, o tym, co minęło bezpowrotnie i o tym, co jeszcze przed nami. Piosenki, które śpiewam, są różnorodne, tak jak różnorodne są czasy, w których zostały one napisane.” Piotr Machalica

Piotrowi Machalicy na scenie towaszyszyć będą:
Marcin Lamch - kontrabas,
Paweł Tomaszewski - instrumenty klawiszowe,
Michał Walczak - gitara,
Marek Pospieszalski - saksofony, 
Grzegorz Masłowski - perkusja

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Partner
Och-Teatru

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni