kup bilety online

Spektakl

SOYKA KOLEKTYW - KONCERT


Zapraszamy do Och-Teatru na nastrojowy koncert, podczas którego znani muzycy pracujący ze Stanisławem Soyką zagrają standardy Czesława Niemena, jak choćby Sen o Warszawie,Jednego serca czy Dziwny jest ten świat. Będzie to koncert promujący najnowszą płytę Stanisława Soyki „W hołdzie Mistrzowi”.

Sam Soyka mówi o tej płycie tak: Nagrań dokonaliśmy w pięć dni. To niedługo. Przygotowania trwały dwanaście lat, a to z kolei wystarczająco długo by zamierzenie zrealizować rzetelnie.

Stanisław Soyka – śpiewak, instrumentalista, kompozytor – już od lat należy do grona największych artystów polskiej sceny muzycznej. Komponuje i śpiewa pieśni o miłości i o jej braku, pieśni o tęsknocie i spełnieniu, ale nie ucieka przed wielkimi problemami współczesności. W jego dorobku znajdziemy ponad 30 albumów, z których kilka osiągnęło multiplatynowe nakłady. Nigdy nie poddał się modom i trendom.

Wypracował swój własny język muzyczny przez co należy do grona artystów, których styl rozpoznaje się od pierwszych dźwięków, a bogactwo repertuaru może przyprawiać o zawrót głowy. Posiada na koncie dziesiątki autorskich pieśni, lecz trudno pominąć fakt, że skomponował muzykę do wielu wierszy poetów polskich i ...nie tylko.

W Och-teatrze zespół SOYKA KOLEKTYW zagra w składzie: Stanisław Soyka – piano, śpiew, Marcin Lamch – kontrabas, Przemek Greger – gitara, Kuba Sojka – perkusja, śpiew, Zbyszek Brysiak – perkusjonalia, Antoni Gralak – trąbka, Aleksander Korecki – saksofon oraz gość specjalny Tomasz Jaśkiewicz – gitara.

 

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Partner
Och-Teatru

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni