kup bilety online

Spektakl

kabaret

KABARET SZARPANINA


Kabaret Szarpanina w programie: „Wigry 3, czyli składak też program

WARSZAWSKA PREMIERA!!!

KABARET SZARPANINA - istnieje od grudnia 2007 roku, jednak jego członkowie związani są ze sceną kabaretową już od kilku lat. Na swoim koncie jako Szarpanina mają 4 autorskie programy: „Wyspa”, „Krajm Storys”, „Pierepałki” oraz „Wigry 3, czyli składak też program”. Są autorami scenariuszy kilku kabaretonów i koncertów tematycznych, pisują też skecze radiowe w ramach współpracy z Polskim Radiem Szczecin. Ostatnio wyprodukowali serię krótkich filmów satyrycznych prezentowanych w „Kabaretowym Klubie Dwójki” - TVP2 oraz w internecie.

Dynamiczny program okraszony porywającą grą aktorską i oprawą muzyczną to cechy, jakimi Szarpaninę określają widzowie, jurorzy i jakimi Szarpanina określa się sama.

Szarpanina to również główny animator życia kabaretowego Szczecina i okolic. Kabaret jest organizatorem największego festiwalu kabaretowego w regionie - Szczecińskiego Przeglądu Autorskich Kabaretów SZPAK, regularnie organizuje kabaretony, spotkania i warsztaty kabaretowe dla młodzieży.

 

Wigry 3, czyli składak też program 
Wigry 3 to powrót do tzw. kabaretowego składaka, czyli programu nie spojonego myślą przewodnią. Szarpanina postara się udowodnić, że "składak też program"! I to nie jest tak, że tym razem nie mieli pomysłu na temat programu. Po prostu mieli fajny pomysł na składak...

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Partner
Och-Teatru

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni