kup bilety online

Spektakl

GRUPA RAFAŁA KMITY - "JESZCZE NIE PORA NAM SPAĆ!"


Literacko-muzyczny program kabaretowy, który w zabawny sposób ukazuje współczesny świat. Dwie godziny brawurowych skeczów i pięknych piosenek. Rozrywka na najwyższym poziomie, niezwykle żywo odbierana przez widownię.

Fragmenty recenzji:

Dobry żart goni jeszcze lepszy, piosenki są świetne, a scenki rodzajowe aż się proszą, żeby je sobie przypominać w napadzie chandry
(Henryka Wach-Malicka, Polska Dziennik Zachodni)

Kmicie (...) udało się sprowokować widzów do śmiechu, masującego nie tylko brzuch, ale i szare komórki.(...) Oglądając polskie scenki rodzajowe rozgrywające się w taksówce, pociągu, na ławce, jak w krzywym zwierciadle oglądamy naszą rzeczywistość.
(Barbara Gruszka-Zych "Gość Katowicki", 18 marca 2012)

Już na wstępie "Jeszcze nie pora nam spać" widzom obiecano brawurowe skecze, wzruszające piosenki i błyskotliwą konferansjerkę. Gdyby wszystkim tak dobrze szło wywiązywanie się z obietnic, świat - nie tylko teatralny - byłby piękniejszy. (...) Oprócz niewątpliwych walorów kabaretowych, "Jeszcze nie pora nam spać" rzuca światło na papkę współczesności, na którą panuje powszechna zgoda. Jest to też sztuka o potrzebie powrotu do rozmowy, o głodzie czegoś niebywale potrzebnego, choć trudnego do sprecyzowania. "Więc chodźmy się życia napić, jeszcze nie pora nam spać!"
(Julia Korus - teatrdlawas.pl)

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Partner
Och-Teatru

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni