Aktualności

kup bilety online

Vouchery Teatru Polonia i Och-Teatru – idealny prezent na gwiazdkę

Już wkrótce Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok. W ofercie Teatru Polonia i Och-Teatru znajdują się wyjątkowe vouchery: BILETY DLA DWOJGA, KARNETY oraz BILETY OTWARTE.

W tym roku dodatkowa niespodzianka. Do 24 grudnia wszystkie vouchery zakupione, zarówno w kasach naszych teatrów, jak i w sklepie internetowym, będą pakowane w ozdobne metaliczne koperty z papierowym guzikiem i cieniutkiem sznurkiem w kolorach odpowiadającym barwom Teatru Polonia i Och-Teatru – złocistym żółtym i czerwonym.

Dzięki voucherom można zapewnić obdarowanej osobie wyjątkowy wieczór w teatrze nie ryzykując, że termin wizyty lub spektakl zostały wybrane niefortunnie. Bilet do teatru to znakomity prezent dla każdego miłośnika kultury – niecodzienny, elegancki i dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych przyjaciół, współpracowników, rodziny oraz bliskich.

Vouchery można kupić zarówno w kasach obu teatrów, czynnych od poniedziałku do soboty od godz. 10:00, a w niedziele od 12:00 do rozpoczęcia przedstawień, jak i w sklepie internetowym

Uwaga! W okresie wzmożonego zainteresowania produktami przed świętami czas realizacji zamówień w sklepie internetowym może ulec wydłużeniu. Zachęcamy do składania zamówień do 14 grudnia włącznie. Nie możemy zagwarantować, że zamówienia złożone po tym terminie zostaną dostarczone przed świętami Bożego Narodzenia.

 

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

billenium

Doradca
prawny
teatrów

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

PARTNER
OCH-TEATRU

maxfilm

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

mkidn

PREMIERY W 2022 ROKU
DOFINANSOWANE PRZEZ

miasto-Warszawa resize

PATRONI MEDIALNI

new winieta spis 2rgb Logo poziom kolor gazeta-wyborcza-logo warszawa wyborcza pl do-sieci 1911401-GAZETA-LOGO-CMYK2
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X