kup bilety online

Aktualności

Majówka w Och-Teatrze – zapraszamy! Gramy codziennie 1-6 maja

Gramy dla Państwa codziennie, także w długi weekend majowy. To okazja, żeby nadrobić teatralne zaległości. Zapraszamy na spektakle: BAL MANEKINÓW (1-3 maja) NARESZCIE W DUDAPESZCIE (2-3 maja), CASA VALENTINA (4-6 maja).

BAL MANEKINÓW odbywa się w ciągu jednej karnawałowej nocy, gdy ożywają manekiny i spełniają swoje marzenia. Spektakl reżyseruje Jerzy Stuhr, a na scenie m.in. Maciej Stuhr, Nina Minor, Michał Breitenwald, Wojciech Chorąży, Andrzej Deskur, Andrzej Dębski, Jędrzej Taranek.

NARESZCIE W DUDAPESZCIE Krzysztofa Daukszewicza to autorski, aktualizowany na bieżąco, program satyryczny, opisujący wydarzenia polityczne.

Brawurowa obsada spektaklu CASA VALENTINA – m.in. Maria Seweryn, Piotr Machalica, Rafał Mohr, Cezary Żak – zaprosi Państwa do małego pensjonatu w górach Catskills w USA. To tam, w latach 60. było miejsce, dokąd przyjeżdżali mężczyźni, którzy ubierali się jak kobiety. Ricie i George’owi (alias Valentinie) udało się stworzyć warunki, w których przebrani mężczyźni – na co dzień stateczni ojcowie i mężowie – czuli się bezpiecznie. Tu mogli poczuć się w zgodzie ze sobą i ze swoim kobiecym alter ego.

Serdecznie zapraszamy do spędzenia majówki w Och-Teatrze!

Przypominamy, że nasze kasy czynne są od poniedziałku do soboty w godz. 10:00-19:00, a w niedziele od 12:00 (tel. 22 589 52 00, bilety@ochteatr.com.pl), bilety można kupić także online – wystarczy kliknąć tutaj.

Godziny pracy kas w majówkę: od 28 kwietnia do 6 maja od godz. 12:00 do rozpoczęcia spektaklu, za wyjątkiem 1 i 3 maja – do kas zapraszamy od godz. 14:00.

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Partner
Och-Teatru

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2018 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni