kup bilety online

Aktualności

Trwają próby do spektaklu POMOC DOMOWA w reż. Krystyny Jandy

Szanowni Państwo,

trwają próby do spektaklu POMOC DOMOWA M. Camolettiego w reżyserii Krystyny Jandy.

Jest to pełna humoru farsa. W głównej roli – Krystyna Janda jako dyskretna, pomysłowa i zaradna pomoc domowa. Dzięki niej dom Oli i Norberta zawsze wygląda znakomicie, a życie jego gospodarzy płynie spokojnie i przyjemnie. Wszystko zmienia się raptownie, kiedy małżonkowie postanawiają oddzielnie wyjechać na weekend, Norbert służbowo, a Ola z wizytą do rodziców. Oba wyjazdy są w istocie przykrywką dla romansów: Norbert chce w ukryciu spędzić weekend we własnym domu z Mają, Ola wpada na ten sam pomysł i zaprasza do siebie Marka, zwanego pieszczotliwie Marcello...

W pozostałych rolach zobaczymy Katarzynę Gniewkowską jako Olę i Krzysztofa Dracza jako jej męża Norberta; Maję zwaną zdrobniale Pszczółką zagrają wymiennie Barbara Wypych i Małgorzata Kocik, Marka – Mirosław Kropielnicki.

POMOC DOMOWA od lat święci tryumfy na scenach całego świata. Znakomite dialogi, błyskotliwe riposty i nieoczekiwane zwroty akcji gwarantują wyśmienitą zabawę. Wszystko w przezabawnym tłumaczeniu Bartosza Wierzbięty, autora dialogów do m.in. Shreka i Madagaskaru.

Premiera odbędzie się 9 września.

Serdecznie zapraszamy!

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Partner
Och-Teatru

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2017 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni